Redmi Note 10 Pro'dan Note 12 Pro'ya geçmek mantık mı?

Var da 11-12K istediğiniz özellikleri sunan bir telefon için az. En az 2 katı bütçe lazım. Örneğin 12t Pro gayet iyi bir performans sunar bu konuda.

Ben orada övmedim. İki telefon arasında bir karşılaştırma yaptım ve ona göre bir karar vermesini tavsiye ettim ve kendi deneyimimi aktardım en başta. İkinci ise gayet açık ve bariz bir şey. Testleri ve karşılaştırmaları var ve buna dayanarak söylüyorum. Acaba sizin ne gibi sorununuz oldu da burada ne kanıtlamaya çalışıyorsunuz?

Hocam 10 s 60 FPS alabiliyor.

Var da 11-12k istediğiniz özellikleri sunan bir telefon için az. En az 2 katı bütçe lazım. Örneğin 12T Pro gayet iyi bir performans sunar bu konuda.

Ben orada övmedim. İki telefon arasında bir karşılaştırma yaptım ve ona göre bir karar vermesini tavsiye ettim ve kendi deneyimimi aktardım en başta. İkinci ise gayet açık ve bariz bir şey. Testleri ve karşılaştırmaları var ve buna dayanarak söylüyorum. Acaba sizin ne gibi sorununuz oldu da burada ne kanıtlamaya çalışıyorsunuz?
20K xiomi telefona mı vermek?! Saçmalık. 12K'ya S20 FE alın yurtiçi veya yurtışı Note 20 ultra alın.

Hocam 10 s 60 FPS alabiliyor.
60FPS destekliyor. 60FPS sabit hayatta veremez. Isındıktan sonra verdiği değer 30lara kadar düşer. Droplar girer.

Telefonları sadece Pubg'deki FPS değerine göre yargılıyorsunuz.

20K xiomi telefona mı vermek?! Saçmalık. 12K'ya S20 FE alın yurtiçi veya yurtışı Note 20 ultra alın.
Seçim ve tercih sizin. Ben tabi ki de size o kadar para verin demiyorum ama Xiaomi'nin en güçlü telefonlarından bir tanesi olarak onu söyledim. Bir iPhone da 30-40k vermek de ayrı saçmalık o zaman. Gidip en başta iPhone öneriyorsunuz.
60FPS destekliyor. 60FPS sabit hayatta veremez. Isındıktan sonra verdiği değer 30lara kadar düşer. Droplar girer.
Genshin İmpact'i saatlerce oynayıp, ısınmasına rağmen fps'si game boost ile 50 altına düşmedi. Hmmm yani biraz daha bilgi lazım gibii.

Telefonları sadece Pubg'deki FPS değerine göre yargılıyorsunuz.
Arkadaş oynadığı için sormuş. Siz bilgisayar alacakken, oyun oynuyorum o yüzden ofis bilgisayarı alayım demiyorsuniz herhalde.

Seçim ve tercih sizin. Ben tabii ki de size o kadar para verin demiyorum ama Xiaomi'nin en güçlü telefonlarından bir tanesi olarak onu söyledim. Bir IPhone'da 30-40k vermek de ayrı saçmalık o zaman. Gidip en başta iPhone öneriyorsunuz.

Genshin Impact'i saatlerce oynayıp, ısınmasına rağmen FPS'si Game Boost ile 50 altına düşmedi. Hmmm yani biraz daha bilgi lazım gibii.

Arkadaş oynadığı için sormuş. Siz bilgisayar alacakken, oyun oynuyorum o yüzden ofis bilgisayarı alayım demiyorsuniz herhalde.

12 k dedim çünkü yarı fiyatını azıcık üstüne geliyor yd yoksa bu telefonu satıp 3 k koyacağım.

Seçim ve tercih sizin. Ben tabi ki de size o kadar para verin demiyorum ama Xiaomi'nin en güçlü telefonlarından bir tanesi olarak onu söyledim. Bir iPhone da 30-40k vermek de ayrı saçmalık o zaman. Gidip en başta iPhone öneriyorsunuz.

Genshin İmpact'i saatlerce oynayıp, ısınmasına rağmen fps'si game boost ile 50 altına düşmedi. Hmmm yani biraz daha bilgi lazım gibii.

Dikkatli okursanız onu örnek olarak söyledim. Bilgisayar örneği çok saçma. Oyun laptopları her işi görürken oyun telefonları (işlemci odaklı) her işi kesinlikle göremez. Düzgün kameraya sahip olmuyorlar. Xiomi fanboylarıyla tartışacak zamanım yok dostum. O paralara asla xiomi alınmaz. Xiomi dediğin olay ucuzluğuyla bilinen bir marka. 3-4 sene önce herkes ucuz diye alıyordu bunu fırsat bilip fiyatları yükselttiler. Elinde hala xiomi olanlarda senin gibi telefonun fanlığını yapıyor.

Dikkatli okursanız onu örnek olarak söyledim. Bilgisayar örneği çok saçma. Oyun laptopları her işi görürken oyun telefonları (işlemci odaklı) her işi kesinlikle göremez. Düzgün kameraya sahip olmuyorlar. Xiaomi fanboylarıyla tartışacak zamanım yok dostum. O paralara asla Xiaomi alınmaz. Xiaomi dediğin olay ucuzluğuyla bilinen bir marka. 3-4 sene önce herkes ucuz diye alıyordu bunu fırsat bilip fiyatları yükselttiler. Elinde hala Xiaomi olanlarda senin gibi telefonun fanlığını yapıyor.

12 k dedim çünkü yarı fiyatını azıcık üstüne geliyor yd yoksa bu telefonu satıp 3 k koyacağım.

Geri
Yukarı