Redmi Note 10s root kaldırma sonrası Bootlop'a giriyor

ADB cihazı görüyor mu? TWRP var mı?
twrp/ofox bozuk hocam cihazım için hep hatalı

Hocam anlasim MIUI surumunuz 13.0.11 ama Xiaomi MIUI sürümlerini bölge bölge ayırıyor. Örneğin Global, Endonezya, Hindistan ve Türkiye gibi.

Pc bozuksa nasil stock boot.img flashladiniz.
otg bugjeager ile attım.
normalde sorunsuz oldu neden böyle oldu bilmiyorum

Hocam anlasim MIUI surumunuz 13.0.11 ama Xiaomi MIUI sürümlerini bölge bölge ayırıyor. Örneğin Global, Endonezya, Hindistan ve Türkiye gibi.

Pc bozuksa nasil stock boot.img flashladiniz.
şu anda usb üzerinde calıstırıyorum pc'ti normalde disk bozuk

İnternet kafeden indirin dosyayı atın. Ayrıca yedek var mı diye bir kontrol edin muhtemelen yoktur ama.

twrp/ofox bozuk hocam cihazım için hep hatalı

otg bugjeager ile attım.
normalde sorunsuz oldu neden böyle oldu bilmiyorum

şu anda usb üzerinde calıstırıyorum pc'ti normalde disk bozuk
Annenizin veya babanizin telefonundan indirin dosyayı. Sonra iki cihazı da USB ile bağlayıp diğer telefondan kendi telefonunuza atın. Sonrasında TWRP'den kurarsınız.

İnternet kafe yok mu oralarda?

Sürücüler o PC'lerde yüklü değil kurmam gerek driverlerin uygulanması için yeniden başlatmam gerek PC'yi ama adam önlem almış her yeniden baslatmada otomatik olarak sonradan yüklenen dosyalar siliniyor ne yazık ki o yüzden internet kafede yapaam.

İnternet kafeden indirin dosyayı atın. Ayrıca yedek var mı diye bir kontrol edin muhtemelen yoktur ama.

Annenizin veya babanizin telefonundan indirin dosyayı. Sonra iki cihazı da USB ile bağlayıp diğer telefondan kendi telefonunuza atın. Sonrasında TWRP'den kurarsınız.
Twrp/ofox hatalı oluyor belki adb sideload ile bisiler denerim ama IMEI yedeği nasıl alacağım?

Son düzenleme:
Sürücüler o PC'lerde yüklü değil kurmam gerek driverlerin uygulanması için yeniden başlatmam gerek PC'yi ama adam önlem almış her yeniden baslatmada otomatik olarak sonradan yüklenen dosyalar siliniyor ne yazık ki o yüzden internet kafede yapaam.

Twrp/ofox hatalı oluyor belki ADB sideload ile bir şeyler denerim ama IMEI yedeği nasıl alacağım?

Ben de sizinle aynı cihazı kullanıyorum ve aynı cihazı kullanan 3-4 arkadaşım var hepsi de kaçak ve Fastboot ROM atıyorlar. Fastboot ROM atarken IMEI gitmiyor onlarda ama yine de yedek almak lazım. Yedeği Termux ile telefondan alıyordum ben ama telefon bootloopta olduğu için yedek işini nasıl yaparsınız bilmiyorum.

Twrp/ofox hatalı oluyor belki adb sideload ile bisiler denerim ama IMEI yedeği nasıl alacağım?
Kaçak değilse telefon gerek yok IMEI yedeğine.

TWRP'de efs seçerek yedek alabilirsiniz. Ama IMEI konusunda benim de pek bir bilgim yok.

Ben de sizinle aynı cihazı kullanıyorum ve aynı cihazı kullanan 3-4 arkadaşım var hepsi de kaçak ve Fastboot ROM atıyorlar. Fastboot ROM atarken IMEI gitmiyor onlarda ama yine de yedek almak lazım. Yedeği Termux ile telefondan alıyordum ben ama telefon bootloopta olduğu için yedek işini nasıl yaparsınız bilmiyorum.
Cihaz kacak en üstte konuda yazıyor

Sizin yedeği paylaşsanız?

Telefonu Fastboot moda aldım ve cihazın orijinal boot dosyasını flashladım ve Bootlop'a girdi hemen çözmem gerek ebeveynlerin öğrenirse beni mahveder.

Cihaz yd.
Redmi Note 10s MIUI 13.0.11
A12.

Telefonu sıfırlayın boot dosyası zarar görmüş olabilir. Veya tekrar rootlu boot dosyasıni flashlayin o da olmazsa ROM flashlayin.

twrp/ofox bozuk hocam cihazım için hep hatalı.

OTG bugjeager ile attım.
Normalde sorunsuz oldu neden böyle oldu bilmiyorum.

Şu anda USB üzerinde calıstırıyorum PC'Ti normalde disk bozuk.

Hocam TWRP çalışıyor ADB sideload ile ROM flashlayin TWRP'den ADB bugjager ile.

Geri
Yukarı