Çözüldü Redmi Note 11 Pro uygulama kilidi silindikten sonra uygulamalara girilmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

umex

Centipat
Yer
Burdur/Merkez
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Windows 11 16 gb ram RTX 1650 ti i5 10. nesil
Meslek
öğrenci
Arkadaşlar merhaba. Ben telefonu bilgisayara Debug modu ile bağlayıp bayağı bir şey silmiştim ama arada uygulama kilidi ve güvenlik de kaynadı. Artık telefonda hiçbir şeye giremiyorum. Silmeden önce de kilitleri kaldırmayı akıl edemedim. Ne yapabilirim? Bunları geri nasıl yükleyebilirim? Ya da yüklemeden yapabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Arkadaşlar merhaba. Ben telefonu bilgisayara Debug modu ile bağlayıp bayağı bir şey silmiştim ama arada uygulama kilidi ve güvenlik de kaynadı. Artık telefonda hiçbir şeye giremiyorum. Silmeden önce de kilitleri kaldırmayı akıl edemedim. Ne yapabilirim? Bunları geri nasıl yükleyebilirim? Ya da yüklemeden yapabilir miyim?

Güvenlik APK'sını geri yüklemeyi deneyin. Olmadı ise MIUI Update'den en son paketi kurun deyin.

Güvenlik APK'sını geri yüklemeyi deneyin. Olmadı ise MIUI Update'den en son paketi kurun deyin.

Çözüm

Hocam APK yükledim ve kilidi kapattım. Daha sonra tekrar sildim ve her şey çalışıyor. Sağ olun.

Yeni konular

Geri
Yukarı