Redmi Note 11 Pro'dan iPhone 8'e geçilir mi?

Mantığını kullanarak düşündüğünde cevabın hiç şüphesiz geçilmez olduğunu sende fark edeceksin ancak dersen ki "iPhone olsun, benim olsun" geç, içinde kalacaksa geç.

Geçilmez. İlla IPhone'a geçmek istiyorsan iPhone XS veya daha üst bir iPhone modeline geçmek mantıklı olabilir.
elimdeki telefon yurtdışı telefonu ve yakında kapanicak telefoncular 4.5k ya alacaklarını belirttiler ve bulabildiğim güncelleme alan en bütçeme uygun telefon iPhone 8 merdiven altı imeilerlede uğraşmak istemiyorum değiştirmek istememin nedeni de kamera sıkıntısı ve ayrıca g96nin saçma sapan bir işlemci olmasi

elimdeki telefon yurtdışı telefonu ve yakında kapanicak telefoncular 4.5k ya alacaklarını belirttiler ve bulabildiğim güncelleme alan en bütçeme uygun telefon iPhone 8 merdiven altı imeilerlede uğraşmak istemiyorum değiştirmek istememin nedeni de kamera sıkıntısı ve ayrıca g96nin saçma sapan bir işlemci olmasi
iPhone 8+ kullanıyorum. iOS 17 güncellemesini almıyoruz. Dolayısıyla tavsiye etmiyorum. İmkanın varsa üzerine biraz daha ekleyip üst nesillere yönelmen.

Yeni konular

Geri
Yukarı