Redmi Note 8 Pro garantiye vermeye değer mi?

Su değil kezzap

Hectopat
Daha fazla  
Telefon ekranının altında gölgelenme var güneş altında ve parlaklık kısıkken daha çok belli oluyor. Beyaz renk olmayınca diğer renklerde belli değil ama rahatsız ediyor. Ekranı garantide değiştirsem daha beter olur mu? Daha önce ekran değişiminden başım yandı çünkü. 1 haftalık cihazı daha beter etmeyelim.

IMG_20200926_172055.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekrandaki "sohbet" kelimesindeki b ile e arasındaki renk farkı olayından fark ediyorsanız değmek kelimesi az kalır.
Olayı tam bilmiyorum ama satıldıktan bir süre sonra sorunu olan ürünlerin hataları üretimde olmuştur deyip değiştiriliyor olması lazım.

Ekrandaki "sohbet" kelimesindeki b ile e arasındaki renk farkı olayından fark ediyorsanız değmek kelimesi az kalır.
Olayı tam bilmiyorum ama satıldıktan bir süre sonra sorunu olan ürünlerin hataları üretimde olmuştur deyip değiştiriliyor olması lazım.
Ekranın alt kısmında ekran biterken tam beyaz bitmiyor da griye doğru karararak bitiyor. B ile e arasına kamerayla çekerken gölge olmuş sorun o değil.
Aldığınız yere götürün ve değişim talep edin. 1 haftalık cihaz garantiye verilmez.
İnternetten aldım daha önce böyle hassas cihazları kargoya vermekten dediğim gibi başım yandı Kvk Xiaomi serviste düzgün biçimde jilet gibi takabilirler mi acaba aklıma takılan o

Şu olay oluyor yani. Gezinme tuşlarının yaptığı bir şey olmadığından emin ol. Tam ekran bir şey açıp test et. Hala devam ediyorsa aldığın yer veya garanti işine bakan yer ile iletişime geç.

Eki Görüntüle 682828
Aynen bu oluyor bugün bayide teşhir ürünlerini test ettim kiminde var kiminde yok Redmi Note 8 Pro'da bu kronikmiş bendeki biraz fazla gölgeleniyor yarın servise götüreyim o zaman

Ekranın alt kısmında ekran biterken tam beyaz bitmiyor da griye doğru karararak bitiyor. B ile e arasına kamerayla çekerken gölge olmuş sorun o değil.

İnternetten aldım daha önce böyle hassas cihazları kargoya vermekten dediğim gibi başım yandı Kvk Xiaomi serviste düzgün biçimde jilet gibi takabilirler mi acaba aklıma takılan o
Aldığınız siteye iade etmek istediğinizi belirtmenizi tavsiye ederim. Dediğim gibi 1 haftalık cihazın içini açıp ekran değişimi açmak çok mantıksız bir işlem.

Geri
Yukarı