Redmi Note 9 Pro navigasyon tuşları yerine gelen çubuk kayboldu

miawa

Hectopat
Arkadaşlar Redmi Note 9 Pro kullanıyorum. Tam ekran hareketleri kullanırken alttaki navigasyon tuşları yerine gelen çubuk kayboldu ve gelmiyor. Ne yapmam lazım?

Arkadaşlar Redmi Note 9 Pro kullanıyorum. Tam ekran hareketleri kullanırken alttaki navigasyon tuşları yerine gelen çubuk kayboldu ve gelmiyor. Ne yapmam lazım?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çubuk dediğiniz şu iphone x ve üstü modellerdeki olay sanırım. Yeni bir güncelleme geldiyse kaldırılmıştır belki ama sanmıyorum. Ayarlarda gözükmüyor mu?

Hayır hala kullanılabiliyor ama mükemmel Xiaomi bugları yüzünden kayboldu çubuk :D
ayarlarda da gözüküyor.
Redmi Note 8 kullanan kuzenimdede çubuk gözükmüyor ama ben problemden değil telefondan olduğunu sanıyordum. Büyük bir eksi gibi gözükmüyor ama inşallah bilen biri çıkar burda. Yada Fabrika ayarlarına sıfırlama falan işinizi görebilir.

Redmi Note 8 kullanan kuzenimdede çubuk gözükmüyor ama ben problemden değil telefondan olduğunu sanıyordum. Büyük bir eksi gibi gözükmüyor ama inşallah bilen biri çıkar burada. ya da fabrika ayarlarına sıfırlama falan işinizi görebilir.

Yok gerek kalmadı buga girmiş bir tatile çıkıp gelmiş arkadaş geri geldi.

Öyle şeyler olduğun da telefonu yeniden başlat arada bana da oluyor karşı tarafın sesi gelmiyor yeniden başlatıyorum sorun olmuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı