Redmi Note 9S 6/128 GB ne kadar eder?

Omercuruk

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar başlığı koymamın nedeni yakın bir zamanda Redmi Note 9S 6/128 GB versiyonunu alacağım ama fiyatını bilmiyorum. Nete bakıyorum 3K'dan 4.5k ya kadar çıkıyor. Lütfen yakın zamanda almış birisi tam fiyatını söyleyebilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:

Arkadaşlar başlığı koymamın nedeni yakın bir zamanda Redmi Note 9S 6/128 GB versiyonunu alacağım ama fiyatını bilmiyorum. Nete bakıyorum 3K'dan 4.5k ya kadar çıkıyor. Lütfen yakın zamanda almış birisi tam fiyatını söyleyebilir mi?
Ben temmuz ayında Redmi Note 9 Pro Beyaz 128 gb modelini 3100 liraya almıştım. Bence en fazla 2950 lira eder.

Hocam o paraya neden lcd bir ekran alıyorsun? OLED almanı öneririm. Ayrıca Xiaomi'lerin MHL desteği yok. Yani ekranı hiçbir şekilde monitöre veya farklı bir cihaza yansıtamıyorsun. Çok büyük bir eksiklik.

Zaten Poco'da çok fazla özellik var hem de 33 Watt hızlı şarj ıda var. Sizce bu telefonun mağazadi tam fiyatını biliyor musunuz? Bende o telefonu seçeceğim ama fiyatını bilmiyorum işte.
Mağaza fiyatına gerek yok. İnternetten al. Aracılara boşu boşuna para vermenize gerek yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı