Redmi Note 9S bazı uygulamalarda dokunmatik çalışmıyor

HaWlI KuLlANIcI

Hectopat
Daha fazla  
Telefonum Note 9s. Yakın bir tarihte MIUI 12.0.6 güncellemesi telefonuma geldi ve sadece güvenliğin arttırıldığı yazıyordu, güncellemeyi yaptım ve MIUI 12.0.3 de gördüğüm birkaç bariz hatanın olmadığını gördüm. Sonra, daha az önce PUBGM oyununa girdim ve MIUI 12.0.6 bana MIUI olduğunu kanıtladı. Telefonda sadece PUBGM ve Instagram da (özellikle PUBGM) olan bir sorun vardı. Dokunmatik çalışmıyordu. Boyle hiçbir sorun yokken bir anda dokunmatik 5-6 saniye duruyor ve düzeliyor. Çözümü bilen hocalarım yardımcı olurlarsa sevinirim

Son düzenleyen: Moderatör:
Telefonum Note 9s. Yakın bir tarihte MIUI 12.0.6 güncellemesi telefonuma geldi ve sadece güvenliğin arttırıldığı yazıyordu, güncellemeyi yaptım ve MIUI 12.0.3 de gördüğüm birkaç bariz hatanın olmadığını gördüm. Sonra, daha az önce pubgm oyununa girdim ve MIUI 12.0.6 bana MIUI olduğunu kanıtladı. Telefonda sadece pubgm ve Instagram da (özellikle pubgm) olan bir sorun vardı. Dokunmatik çalışmıyordu. Boyle hiçbir sorun yokken bir anda dokunmatik 5-6 saniye duruyor ve düzeliyor. Çözümü bilen hocalarım yardımcı olurlarsa sevinirim.

Aynısını yaşıyorum bende son 1 2 günden beridir aynı sürümü kullanıyorum.

Hocam bir de şarj hızlı bitmeye başladı son güncellemden beridir bende. Ben Redmi Note 8Pro kullanıyorum ama benzer cihazlar.

Hocam bende MIUI 11 de şarj 5000 MAh'e göre çok hızlı bitiyordu. MIUI 12.0.3 güncellemesini yaptıktan sonra çok büyük bir performans kaybı, bir ton hata, sorun yaşamamla birlikte şarj tüketimi düzelmişti.12.0.6 sürümünde bu konuda bir değişiklik görmedim. Cihazınızın garantisi bittiyse size önerim ROM atmanız. Gerçekten cihazınızın rahatlayacağını düşünüyorum.

Hocam bende MIUI 11 de şarj 5000 MAh'e göre çok hızlı bitiyordu. MIUI 12.0.3 güncellemesini yaptıktan sonra çok büyük bir performans kaybı, bir ton hata, sorun yaşamamla birlikte şarj tüketimi düzelmişti.12.0.6 sürümünde bu konuda bir değişiklik görmedim. Cihazınızın garantisi bittiyse size önerim ROM atmanız. Gerçekten cihazınızın rahatlayacağını düşünüyorum.

Garantisi devam ediyor hocam. Aslında şarjın hızlı bitmesinden eminim değilim belki ben öyle hissediyorumdur, şu kontrol merkezi güncellemesinden beridir öyle geliyor diyebilirim, birkaç gündür de dokunmatikte sanki sorun varmış gibi geliyor 5 6 saniye sürüyor sonra düzeliyor, yazılım kaynaklı olduğunu düşünüyorum ben. Umarım öyledir yani :D

Garantisi devam ediyor hocam. Aslında şarjın hızlı bitmesinden eminim değilim belki ben öyle hissediyorumdur, şu kontrol merkezi güncellemesinden beridir öyle geliyor diyebilirim, birkaç gündür de dokunmatikte sanki sorun varmış gibi geliyor 5 6 saniye sürüyor sonra düzeliyor, yazılım kaynaklı olduğunu düşünüyorum ben. Umarım öyledir yani :D

Hocam yazılım kaynaklı olduğuna %100 bir şekilde eminim. Bende de önceden mikrofon sorunu vardı bazı uygulamalarda mikrofon düzgün çalışmıyordu. Kulaklık takınca yene telefonun mikrofonunu kullanmama rağmen sesim düzeliyordu. Şarjın hızlı gitmesi sorunu aynı cihazı (Note 8 Pro) kullanan bir arkadaşımda da duymuştum. O da MIUI 12.5'i bekliyor çaresizce.

Yazılımsal sorun olmasa bir güncelleme ile dokunmatik bozulmaz.

Hocam yazılım kaynaklı olduğuna %100 bir şekilde eminim. Bende de önceden mikrofon sorunu vardı bazı uygulamalarda mikrofon düzgün çalışmıyordu. Kulaklık takınca yene telefonun mikrofonunu kullanmama rağmen sesim düzeliyordu. Şarjın hızlı gitmesi sorunu aynı cihazı (Note 8 Pro) kullanan bir arkadaşımda da duymuştum. O da MIUI 12.5'i bekliyor çaresizce.

Yazılımsal sorun olmasa bir güncelleme ile dokunmatik bozulmaz.

Katılıyorum, Xiaomi'ye güveniyorum bundan önceki yaşadığım sorunlar hızlı çözülmüştü bu da çözülür umarım.

Sizde uygulamayı arkaya alınca ekranın yarısının gözükmesi gibi bir sorun var mı?
Özellikle YouTube'da.

Yeni konular

Geri
Yukarı