Redmi Note 9S'in büyüklüğü rahatsız edici mi?

Hangi telefondan geçiş yapacağınıza bağlı ama kısa sürede adapte olabilirsiniz diye düşünüyorum. Tek elle kullanımdan mahrum kalırsınız ama büyük bir ekranın tadını çıkarırsınız.
Boyut olarak bayide bir telefonla karşılaştırmak isterseniz yaklaşık A70/A71 boyutlarında. 16,5 cm uzunluğu, 7,6 cm eni ve 8,8 mm bir kalınlığı var Redmi Note 9S'in.

Tuşlu telefondan geçeceğim 😅. Bisikleti fazla kullanıyorum rahatsız eder mi bisiklet sürerken ya da normal kullanımda.
Zaten tek elle kullanmayı sevmiyorum.

Tuşlu telefondan geçeceğim 😅. Bisikleti fazla kullanıyorum rahatsız eder mi bisiklet sürerken ya da normal kullanımda.
Zaten tek elle kullanmayı sevmiyorum.
Önce güvenlik diyerek bisiklet kullanırken hiçbir şey kullanmanızı tavsiye etmem, ne kadar profesyonel olsanız da dikkat edin :).
Normal kullanımda ise alışınca seveceğinizi düşünüyorum. Eğer bir teknoloji mağazasına giderseniz o boyutlarda olan bir telefonu elinize alıp bir tartın, inceleyin. Soru işaretlerinizi gidermeye yardımcı olacak en büyük şey bu olur.

6.50 inç üstü cihazlar bana gereksiz büyük geliyor. 6.26 inç bir cihaz kullanıyorum büyük ekranıı seviyorum ancak maksimum 6.50 inç değerine kadar.

Yaklaşık 5-6 gündür Samsung Galaxy A31 kullanmaktayım. J5 2016 model telefondan geçtim ve cidden kullanımda elim ağrıyor , bazı köşelerine elim yetişmiyor ve cebimdeyken hareket etmesi çok sıkıntı yaratıyor. Galaxy A31 Note 9S'ten bir tık daha küçük bir telefon.

Önce güvenlik diyerek bisiklet kullanırken hiçbir şey kullanmanızı tavsiye etmem, ne kadar profesyonel olsanız da dikkat edin :).
Normal kullanımda ise alışınca seveceğinizi düşünüyorum. Eğer bir teknoloji mağazasına giderseniz o boyutlarda olan bir telefonu elinize alıp bir tartın, inceleyin. Soru işaretlerinizi gidermeye yardımcı olacak en büyük şey bu olur.

Yok sürerken.

Bisiklet kullanırken dediğim ben biraz hareket yapıyorum cebimde rahatsız eder mi diye sordum teşekkür ederim 😀

Geri
Yukarı