Redmi Note 9T iade edilebilir mi?

Hocam IPS ekranda nasıl AOD olsun ki? Keşke biraz araştırsaydınız.

Hocam annem zaten kendisi almış. Keşke bende gitseydim yanında. Cihaz orijinal gibi görünüyor telefoncuya sıfırlayıp her uygulamanın verilerini alıp iade edebilir miyim?

Hocam annem zaten kendisi almış. Keşke bende gitseydim yanında. Cihaz orijinal gibi görünüyor telefoncuya sıfırlayıp her uygulamanın verilerini alıp iade edebilir miyim?
Telefoncu almaz hocam sanmıyorum ancak THH tek çözüm yolunuz gibi.

Telefoncu almaz hocam sanmıyorum ancak THH tek çözüm yolunuz gibi.

Hocam zaten cihaz kaçaksa dava açma hakkım bile var değil mi?

Sayın hocalarım annem telefonu Turkcell bayiisinden almış. Telefon acayip yavaş ve kalitesiz geldi. Acaba böyle hissetmemin sorunu şu an da kullandığım cihazın ekranının 90 Hz olmasıyla alakası var mıdır? Ve SD kartla alakalı bir bildirim var gitmiyor. Sabaha kadar ancak tamamlayabildim 2.6 GB'lık güvenlik yazılım güncellemesini bu bir sorun mu? Cihazın 48 MP kamerası var fakat benim Samsung Galaxy A22 telefonumun kamerasıda 48 MP fakat 2'side aynı fotoğrafı çekmiyor. A22 telefonum daha renkli ve gerçekçi çekiyor. Redmi 9T ise pastel renkli bir fotoğraf sunuyor. Cihazı kullanan var mı cihazlamı alakalı bir sorun var yoksa fabrikadan böyle mi çıkıyor? Bilgilendirirseniz sevinirim. Annemi ikna etmeye çalıştım değiştirelim diye fakat hayır memnunum ben dedi. Annem telefonunda AOD olmadığı için biraz üzüldü. Annemle cihazları değiştirmeyi bile düşünüyorum sizce nasıl olur? Kamerayı çok kullanan birisi değilim. Şu anki cihazımda sadece Clash Royale, PUBG Mobile ve Wild Rift oynuyorum. Çok sık oynamıyorum bu oyunları. Telefonumuda genellikle iletişim için kullanan birisiyim. Annemin dediğine göre birisiyle konuşurken ses çok boğuk geliyormuş bu sorunu cihazın ayarlarından mı çözüyoruz yoksa telefon direk böyle mi geliyor? Dediğim gibi telefonumu annemle değiştirmeyi düşünüyorum. Rahat eder miyim? Annemin mutlu olmasını ve daha performanslı bir cihaz kullanmasını yüzündeki mutluluğu görmek istiyorum.

Hocam IPS ekranda nasıl AOD olsun ki? Keşke biraz araştırsaydınız.

1656648710225.png

Hocam burada AMOLED ekran olduğu söylenmiş.

1656648876051.png

Bu da Turkcell Pasaj'daki özellikleri.

Son düzenleme:
Hocam her Vatan Bilgisayar böyle mi bilmem ama bizim buradaki korupark binasındaki Vatan Bilgisayar neredeyse aynı fiyatlara veriyorlar sadece 50-70-100₺ oynuyor. Ve annemin aldığı telefon Hepsiburada'da 4.500₺ civarına satılıyor adam ise annemlere 5.999₺ gibi bir fiyata satmış. Umarım iade ederiz. Çok rahatsız edici bir olay bu. Bir de adam en iyi cihaz bu diyerek satmış resmen bu dolandırıcılıktır ya hu!

Çok şey denir ama susucam.
Hocam zorlayın zorlayabildiğiniz kadar.
Bir de belirttiğiniz model de bir telefon yok.
Mi9 t Redmi 9T modellerinden biri ile karıştırıyor olabilir misiniz?

Sayın hocalarım annem telefonu Turkcell bayiisinden almış. Telefon acayip yavaş ve kalitesiz geldi. Acaba böyle hissetmemin sorunu şu an da kullandığım cihazın ekranının 90 Hz olmasıyla alakası var mıdır? Ve SD kartla alakalı bir bildirim var gitmiyor. Sabaha kadar ancak tamamlayabildim 2.6 GB'lık güvenlik yazılım güncellemesini bu bir sorun mu? Cihazın 48 MP kamerası var fakat benim Samsung Galaxy A22 telefonumun kamerasıda 48 MP fakat 2'side aynı fotoğrafı çekmiyor. A22 telefonum daha renkli ve gerçekçi çekiyor. Redmi 9T ise pastel renkli bir fotoğraf sunuyor. Cihazı kullanan var mı cihazlamı alakalı bir sorun var yoksa fabrikadan böyle mi çıkıyor? Bilgilendirirseniz sevinirim. Annemi ikna etmeye çalıştım değiştirelim diye fakat hayır memnunum ben dedi. Annem telefonunda AOD olmadığı için biraz üzüldü. Annemle cihazları değiştirmeyi bile düşünüyorum sizce nasıl olur? Kamerayı çok kullanan birisi değilim. Şu anki cihazımda sadece Clash Royale, PUBG Mobile ve Wild Rift oynuyorum. Çok sık oynamıyorum bu oyunları. Telefonumuda genellikle iletişim için kullanan birisiyim. Annemin dediğine göre birisiyle konuşurken ses çok boğuk geliyormuş bu sorunu cihazın ayarlarından mı çözüyoruz yoksa telefon direk böyle mi geliyor? Dediğim gibi telefonumu annemle değiştirmeyi düşünüyorum. Rahat eder miyim? Annemin mutlu olmasını ve daha performanslı bir cihaz kullanmasını yüzündeki mutluluğu görmek istiyorum.

Eki Görüntüle 1437264

Eki Görüntüle 1437265

Annem kullanıyor şu an kronik probleminden tamirci de.
Etrafımda kullanan 3 kişi var 2'si arıza verdi.
Haberin olsun.
Harici güzel telefon bizim kaçak 1600'e aldığımızı düşünürsen.

Eki Görüntüle 1437264

Eki Görüntüle 1437265

Redmi modellerinin hiç birisinde Amoled yok, özelliklerini yazanlar muhtemelen Mi 9T ile karıştırdılar.

Turkcell bayisi mi yoksa direkt Turkcell'den mi?
Önüne gelen bayilik alıyor.

Direk Turkcell'den satın alınmış cihaz. A22 telefonumu aldığım yerden alınmış.

Çok şey denir ama susucam.
Hocam zorlayın zorlayabildiğiniz kadar.
Bir de belirttiğiniz model de bir telefon yok.
Mi9 t Redmi 9T modellerinden biri ile karıştırıyor olabilir misiniz?

Annem kullanıyor şu an kronik probleminden tamirci de.
Etrafımda kullanan 3 kişi var 2'si arıza verdi.
Haberin olsun.
Harici güzel telefon bizim kaçak 1600'e aldığımızı düşünürsen.

Redmi 9T hocam pardon karıştırmışım özür dilerim.

Redmi modellerinin hiçbirisinde AMOLED yok, özelliklerini yazanlar muhtemelen mi 9T ile karıştırdılar.

Kusura bakmayın hocam. Mi 9T diye bir modelin olduğunu bilmiyordum. Xiaomi 9T özellikleri yazıyordum. Kusura bakmayın :).

Sayın hocalarım bu Redmi 9T cihazının bir kronik sorunu var mıdır? Sıkıntı çıkarır mı bir süre sonra?

Geri
Yukarı