Redmi telefon neden alınmaz?

58 dereceyle çalışan PUBG'da bile sabit 60 FPS veremeyen Xiaomi'nin en güncel amiral gemilerinden birisi olan Xiaomi 12 mi Samsung'dan daha iyi oyun oynatıyor :D. GoS ve işlemcinin frekans ayarları düzeltildi aylar önce... Güncel olan istediğin testi izleyebilirsin iPhone 13 Pro Max dışında en serin ve kararlı performansı veren cihaz S22 Ultra. Orta segment telefonlarında görüyoruz 10S gibi cihazları, 50-55 FPS.

11T kullanıyorum ve sistem uygulamalarında reklam var.

Nerede çelişmişim?

Kanıt mı lazım 😂?

Üst seviye cihazları alınabilir ve giriş seviyesi cihazları da yaşlılar veya tek amacı haberleşmek olanlar için tercih edilebilir. Donanımı genel olarak daha ucuza satsalar da yazılım olarak stabil cihazlar değil. MIUI 10'u zor çalıştıran cihaza MIUI 12 getiriyorlar :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Xiaomi telefonlar en azından benim gördüğüm kadarıyla ilk 6 ay sahibine çok memnun eden ama sonrasında İllAllah ettiren telefonlar. Malzeme kalitesi ve yazılımsal olarak koydukları donanımların tam potansiyelini kullanamıyor cihazlar.

Xiaomi telefonlar en azından benim gördüğüm kadarıyla ilk 6 ay sahibine çok memnun eden ama sonrasında İllAllah ettiren telefonlar. Malzeme kalitesi ve yazılımsal olarak koydukları donanımların tam potansiyelini kullanamıyor cihazlar.

Malzeme kalitesi olarak kaliteli cihazlar. Yazılımsal potansiyeli çözülür umarım.

Üst seviye cihazları alınabilir ve giriş seviyesi cihazları da yaşlılar veya tek amacı haberleşmek olanlar için tercih edilebilir. Donanımı genel olarak daha ucuza satsalar da yazılım olarak stabil cihazlar değil. MIUI 10'u zor çalıştıran cihaza MIUI 12 getiriyorlar :D
Yaklaşık 3 senedir Redmi 9 64GB kullanıyorum. Kastığını ve donduğunu hiç görmedim. PUBG'de peş peşe 7-8 maç attıığım zamanlar oldu. Sky Combat, COD Mobile gibi oyunları da uzun süre oynamama rağmen oyundan keyif aldım. MIUI 12.5.6 kullanıyorum ve bir sorun yaşamadım. Sadece yaşlı ve haberleşme olarak kısıtlamanız saçma olmuş. Ama yorumunuza saygım var. 🙋‍♂️

Son düzenleme:
Malzeme kalitesi olarak kaliteli cihazlar. Yazılımsal potansiyeli çözülür umarım.
Katılmıyorum. Mi A1 kullandım spigen Kılıf vardı ona rağmen Kılıf izi ve çizikler vardı. Annemin kullandığı Redmi K30 kasa kenarları boya kalkması var ve arka cam kırık. Yıllardır 6S kullandı annem yine o kadar düşürmesine rağmen ne telefonun ekranı kırıldı ne de kasada boya kalkması oldu.

Katılmıyorum. Mi A1 kullandım spigen Kılıf vardı ona rağmen Kılıf izi ve çizikler vardı. Annemin kullandığı Redmi K30 kasa kenarları boya kalkması var ve arka cam kırık. Yıllardır 6S kullandı annem yine o kadar düşürmesine rağmen ne telefonun ekranı kırıldı ne de kasada boya kalkması oldu.
6S kasası çok çizilir ve yamulur normalde ama.. Dayanıklıymış :D

Uzun süredir kullanıyorum bir sıkıntısı yok hacı hüsrev telefoncusundan alırsanız telefonları tabi kasar düzgün yerlerden alın.

Malzeme kalitesi olarak kaliteli cihazlar.
2. düşüşünde telefon aşağı tuttuğumda ekranı göz kırpan ve 3. aydan sonra açma kapama tuşu aşınan eskiden kullandığım X3 Prom bunu beğendi :D Giriş ve orta seviye telefonları aşırı kalitesiz... Ayrıca 11T'yi kılıflı kullanıyorum arka kapağında geçmeyen lekeler oluştu. 9T ve 9C'de sadece bir kere ekran üstüne düşürseniz çerçevede ki dokunmatik çalışmamaya başlıyor. Bu mu kaliteli... @NipponChemiConKYCap'da Xiaomi mağduru.

Geri
Yukarı