İnceleme Redragon Fizz K617 RGB

Hocam foam/tape olarak neler kullandınız ve nerelerden aldınız? Link varsa atabilir misiniz? Yaptığınız tape + foam mod yay sesi sorununu tamamen çözdü mü?
Bir de tape+ foam mod yapmak garantiyi bozuyor mu?

Hocam foam/tape olarak neler kullandınız ve nerelerden aldınız? Link varsa atabilir misiniz? Yaptığınız tape + foam mod yay sesi sorununu tamamen çözdü mü?
Bir de tape+ foam mod yapmak garantiyi bozuyor mu?

Bant olarak kağıt bant kullanabilirsiniz. Hırdavatçılarda ve kırtasiyelerde vardır. Pe foam mod yapmadım bu arada sadece kasanın içine eva köpüğü koydum, onu da kırtasiyede bulabilirsiniz. Yay sesi hala var ancak ilk haline göre bir miktar azaldı. En asından kasasının içinde yay sesi yankı yapmıyor.

Garanti konusunda bilgim yok. Ben Çin'den istettim garantisi olduğundan bile emin değilim.

Redragon FIZZ RGB %60 Kablolu Mekanik Klavye Türkçe Red Switch Gri/Beyaz bende klavyenin bu modelini aldım kargoya verilmedi hala memnun musun klavyeden sorun yaşar mıyım?

Merhaba, klavyeden oldukça memnunum. Bir arkadaşım da bu klavye ve Ajazz diced fruit Switch'lerden aldı ve cidden çok güzel oldu. Herhangi bir sorunuz varsa cevaplayabilirim.

Ne kadar gider bu klavye bana yani Gamepower gibi basmama sorunu yaşar mıyım?
Klavyeyi 800'e aldım bu arada fiyat iyi mi?

800 gayet iyi hocam. Hem de gri/beyaz olanını almışsınız. Ben siyah olanını 1000 TL'ye aldım Amazon'dan daha 1 ay önce. Ben de gri/beyaz istiyordum ama siyah da güzel duruyor gayet.

Fiyat konusunda bilgim yok, incelemeyi yazdığım tarihten beri kullanıyorum ve şu ana dek tek bir tuşta arada sırada basmama oldu ve kutu içinden çıkan yedek Switch'lerle hotswap özelliği sayesinde kolayca değiştirdim. Gamepower'dan çok daha uzun süre gideceğini söyleyebilirim. Çünkü Gamepower'lar Outemu'nun sorunlarıyla ünlü olan Outemu MX Switch'lerini kullanıyor. Bu klavyedeki Switch'ler Outemu'nun gaote adlı daha sorunsuz bir modeli.

800 gayet iyi hocam. Hem de gri/beyaz olanını almışsınız. Ben siyah olanını 1000 TL'ye aldım Amazon'dan daha 1 ay önce. Ben de gri/beyaz istiyordum ama siyah da güzel duruyor gayet.

Hocam vallahi 1K iken alacaktım sonra Gençer Gaming'te indirim oluyormuş cumartesi günleri bende kaçırmadım aldım hemen umarım memnun kalırım.

Teşekkürler hocam yine bir sorun sıkıntım olursa yazarım. Hatta belki bende bir inceleme yapabilirim

Güncel kullanımınız devam ediyor mu var mı bir şikayetiniz veya kullanım sonrası farklı bir modele geçecekseniz bu hangisi? Türkiye'de satılan bir model artık bundan dolayı Türkçe Q olarak satılmaya başlanmış beni cezbeden bir nokta da bu oldu. FPS oyunları için almayı düşünüyorum umarım tatmin eder tepki süresi üzmez. Yanında çıkan kablonun arızalanması durumunda muadil bir kablo nasıl temin edeceğiz yassı giriş çünkü düz değil düz kablo da kullanılır ama rahatsız edeceğini düşünüyorum bu konuda bir araştırmanız oldu mu? @Mert Ayıboğan

Merhaba, kullanımım devam ediyor. Şu ana kadar sadece s tuşunda basmama oldu onu da hotswap özelliği ile değiştirdim. Şu anlık klavyemden memnunum, klavye değiştirmek yerine de uzun vadede yurt dışından Switch almayı düşünüyorum ki şu anlık öyle bir ihtiyacım yok. CS2 ve Valorant oynuyorum. Tepki süresinde herhangi bir sorun yaşamadım. Yanındaki kablo hakkında bir şey diyemeyeceğim ancak uygun bir kablonun çıkışını maket bıçağı ile tıraşlayarak buraya uydurulabileceğini düşünüyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…