Redragon K568r 430TL

Sipariş verenler ne kadar ödedi? Ben farklı bir durum yaşadım da merak ediyorum benim gibi başkası da yaşadı mı diye? 430 TL mi ödediniz ödeme ekranında?

Sipariş verenler ne kadar ödedi? Ben farklı bir durum yaşadım da merak ediyorum benim gibi başkası da yaşadı mı diye? 430 TL mi ödediniz ödeme ekranında?
16,5 TL kargo ücreti varmış. Bunu sonradan öğrendiğim kötü oldu, FAST atarken 5 TL kaptırdık bankaya. :( Toplam 447,82 TL'ye geliyor.

Son düzenleme:
447, 82TL ödemişim ben tek çekim ileride belki kendim kullanırım ticaret amaçlı düşünüyorum ama şu an piyasanın çok altında aldım değerledirebilirim inşallah :D

Ben neden 349 TL + 16,50 Kargo ücreti ödedim acaba? Kupon indirimi yazıyordu ancak herhangi bir kuponum veya indirim kodum yoktu. Şaşırdım. Ürün de doğru. Bakalım onaylanacak mı merakla bekliyorum.
Screenshot_2.png

Son düzenleme:
Ben neden 349 TL + 16,50 kargo ücreti ödedim acaba? Kupon indirimi yazıyordu ancak herhangi bir kuponum veya indirim kodum yoktu. Şaşırdım. Ürün de doğru. Bakalım onaylanacak mı merakla bekliyorum.

Hocam az daha zorlasanız bedavaya gelecekmiş tabii ki espri yanlış anlamayın lütfen :)

Numlock kısmına öyle bir alışmışım ki alamıyorum bir türlü eskisini yadırgarım diye. Yüksek lisans ödevleri felan da yapıyorum zor olmaz mı bununla?

YINDIAO T8 60% Oyun Klavyesi, 68 Tuşlu Kompakt Mini Kablolu Mekanik Klavye, 18 Chroma RGB Arkadan Aydınlatmalı, Kırmızı Anahtar, USB C Sarmal Klavye Kablosu, PC, Dizüstü bilgisayar, Mac, PS4, Xbox-Açık Gri https://www.amazon.com.tr/dp/B0BBVVXQ16?ref_=cm_sw_r_apann_dp_HW0Y8ABXRNQDF3FV2XVS
Şu klavyeyi aldım bugün, henüz kargo aşamasına geçmedi. İptal edip bu klavyeyi alınır mı?

Bana kalırsa senin aldığın klavye çok daha güzel. Ayrıca hotswappable ve RGB. Tamamen kişisel sen bilirsin. Ayrıca %60 aşığıyım.

Geri
Yukarı