Redragon VARA yay sesi

kirknewsted

Hectopat
Makaleler
6
Merhabalar, 1 ayı aşkın süredir kullandığım VARA klavyemde çok fazla yay sesi olmaya başladı, artık kulaklıkla bile duyabiliyorum...
Kayıt ederken mic ortalama 7 santimetre uzaktadır, tuşlara basarak ve basmadan sadece üzerinde gezdirerek test ettim. %80-100 ses seviyelerinde dinlemenizi öneririm, ben gerçekten bıktım açıkçası.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu bütçedeki çoğu klavyede oluyor bu sorun, ben de K552'ye sahibim ve birkaç tuşta yay sesi var. Her tuşta olması çok garip, zamanla artabilir veya azalabilir.

Bu bütçedeki çoğu klavyede oluyor bu sorun, ben de K552'ye sahibim. Her tuşta olması çok garip, zamanla artabilir veya azalabilir. İade edecekseniz aklınızda olsun.
Kulaklıkla dinledim şimdi, belli oluyor.

Yani yapabileceğin çok bir şey yok, değişim falan isteyebilirssin.
1 ay sonra iade edebileceğimi sanmam.
Değişim istesem de yine Outemu gelecek.
Satıp membran alacağım mekaniğe tövbe daha, üst düzey klavyeler kullanmış biri olarak söylüyorum cidden mekanik pişmanlık benim için.
@hadwiger @Akkuşlu Klavyenin etrafındaki kaplamaya hafif şekilde vuruyorum ve yay sesi çıkıyor şaka gibi :D. Böyle rezalet hiçbir markada görmedim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı