Reeder S19 Max Pro vs Reeder S19 Max

bunları terih edebilirsiniz, easycep tavsiye ederim. Daha önce 3 kez alışverişim oldu hiçbirinde sorun yaşamadım. Sizin bahsettiğiniz telefonu 1000 tl ye verseler alınmayacak kalitede bir telefon.
Redmi Note 9S mi yoksa bu son attığımmı?

Kötü. Redmi note değil Samsung note 8 kastetmiştim. Şuan redmi note 8 kullanıyorum. Berbat telefon.
Ha tamam ben tekrar bakıyım

Hocam sahibindene baktığım zaman önerdiğiniz telefonlardan adamakıllı bir şey bulamadım sizce ne yapayım? Yoksa ben mi bir şey bulamadım?

Ve aslında 128 GB olsa daha iyi olur.

Hocam sahibindene baktığım zaman önerdiğiniz telefonlardan adamakıllı bir şey bulamadım sizce ne yapayım? Yoksa ben mi bir şey bulamadım?

Hocam s9'un neresi adamakıllı değil?

1707556074346.png

Sizin söylediğiniz telefondan kat ve kat daha iyi
1707556299078.png

Aynı telefonun farklı modelleri. Max olan Max Pro olandan daha pahalı ve Max Pro PttAVM'de satılıyor. Güvenli mi sizce?

Max Pro
Max

Reeder almak istiyorsanız şu an bir alana bir bedava kampanyası mevcut orijinal Instagram hesaplarından detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz fakat, Reeder marka telefon önermem 2. el telefonlara yönelin derim.

Yeni konular

Geri
Yukarı