Her bütçeye uygun kulaklık önerileri

Discord'da ses algılama eşiğini ekte gönderdiğim görseldeki gibi yaptım. Dün arkadaşlarımla denemiştim. Bugün evdeki iki cihazla Discord üzerinden tekrardan denedim. Oyun sesi karşı tarafa gitmiyor. Belki sizin cihazlarda problem var. Uzun kullanımda belki bende sizinle aynı sorun yaşayacağım. Bu yüzden kesin konuşamıyorum. Şu anlık bende sıkıntı yok gibi duruyor.

Kulaklıkla alakalı bir sorun olup olmadığını aslında anlayabiliriz diye düşünüyorum. Birlikte birkaç şey deneyelim istersen. Müsait olduğunda bu şarkıyı aç. Şarkı sesini video üzerinden en yüksek seviyeye getir. Windows ses seviyesi %100 olsun. Sonrasında Discord'da boş bir odaya gir. Çalan şarkıda bassların bulunduğu bölümlerde, Discord'da yeşil yanıyor. Windows ses ayarını %70 yaptığımda. Karşı tarafa hiç ses gitmiyor. Sende bunu deneyip bana sonucu söyleyebilir misin?

Ben yeni aldığım halde bu problem vardı. Belki dediğiniz gibi cihazda problem vardır bilemiyorum. Yoksa kulaklıktan memnundum çok güzel sesi vardı. Bakalım.. garanti sonucunu bekliyorum.

Ben yeni aldığım halde bu problem vardı. Belki dediğiniz gibi cihazda problem vardır bilemiyorum. Yoksa kulaklıktan memnundum çok güzel sesi vardı. Bakalım.. garanti sonucunu bekliyorum.
Ben bir an sizle @bugraesk ' i karıştırdım. Cihaz hala sizdeyse önceki yazdıklarımı inceleyebilir misiniz?
Ben yeni aldığım halde bu problem vardı. Belki dediğiniz gibi cihazda problem vardır bilemiyorum. Yoksa kulaklıktan memnundum çok güzel sesi vardı. Bakalım. Garanti sonucunu bekliyorum.

Bu arada cihazın ses kartını çıkarttım ve elimdeki mevcut kabloyla denedim. Yani bir nevi MH751 gibi kullandım. Dediğim şeyler onda da oluyor. Hatta mikrofon deneyiminde bayağı fark hissettim. MH752 ses kartıyla daha iyi gibi geldi. Umarım sorunun çözülür.

Cihaz hala sizdeyse önceki yazdıklarımı inceleyebilir misiniz?
Maalesef garantide şuan.

Bu arada cihazın ses kartını çıkarttım ve elimdeki mevcut kabloyla denedim. Yani bir nevi MH751 gibi kullandım. Dediğim şeyler onda da oluyor. Hatta mikrofon deneyiminde bayağı fark hissettim. MH752 ses kartıyla daha iyi gibi geldi. Umarım sorunun çözülür.
Mikrofon kendi ses kartıyla daha mı iyi oluyor yani ? Ayrıca ses sekme probleminin ana kaynağı ses kartı değil diyorsunuz denemelerinize göre. Doğru mu anladım ?

Maalesef garantide şu an.

Mikrofon kendi ses kartıyla daha mı iyi oluyor yani? Ayrıca ses sekme probleminin ana kaynağı ses kartı değil diyorsunuz denemelerinize göre. Doğru mu anladım?

Evet %100 seviyesinde müzik dinlerken, Discord'da yaşanan crosstalk problemi ses kartsızda yaşanıyor. Sorun ses kartı değil. Ses kartını kullandığımda mikrofonun sesi daha iyi gibi geldi bana.

Yeni konular

Geri
Yukarı