Renault Talisman vs Volkswagen Passat

Bu arada azılı Passat düşmanı Jira son birkaç konuda Passat savunuyor, gözlerim yaşardı. :D :D :D

Geçen aya kadar Passat karşısına Bajaj koy gider Bajaj alır diyordum, yanıldım. :D
Uzun süre içinde olunca ister istemez bir bağ oluşuyor sanırım ama yine de bir Passat'a yarım milyon vereceğimi sanmıyorum :D

@Jira'nın cengaver modundan uzak durun yoksa yapmayacağı şey yoktur. Güzel konuşur, bilgi verir ama tersine geldiniz mi de çakar anladığım kadarıyla.
Tersim çatınca çok pis biri oluyorum, iyi halim tercihimdir :D

Hocam karın ağrınız nedir bilmiyorum.
Varlığın ilk defa gözüme takıldı, 10 dakika öncesine kadar senden haberim yoktu. Nasıl bir karın ağrım olabilir sence? :D

Rahatsız etmezseniz saygı limitlerini aşmamış oluruz.
Oldu, sen bir şey söyleyip sonra itiraz etmeyin dediklerime diyorsan çok yanlış yere gelmişsin. Forumlarda falan çok durma, sadece senin dediklerini onaylayacak bir yerde olmayı tercih edebilirsin istersen. Birisi dediğine itiraz edince sana saygısızlık olarak geliyorsa ortada büyük bir sorun var demektir.

Varlığın ilk defa gözüme takıldı, 10 dakika öncesine kadar senden haberim yoktu. Nasıl bir karın ağrım olabilir sence? :D

Oldu, sen bir şey söyleyip sonra itiraz etmeyin dediklerime diyorsan çok yanlış yere gelmişsin. Forumlarda falan çok durma, sadece senin dediklerini onaylayacak bir yerde olmayı tercih edebilirsin istersen.
Katılıyorum. Hayatımda ilk defa bir forumda emoji kullanılmasından ve mesajının alıntılanmasından rahatsız olan biri görüyorum. Alıntılamanın amacı kişiye direkt cevap gibi bir şey oluyor. Daha belirterek mesajı vermesini sağlıyor. İllaki bundan rahatsız oluyorsan foruma kısa bir süre ara vermeni tercih ederim.

Katılıyorum. Hayatımda ilk defa bir forumda emoji kullanılmasından ve mesajının alıntılanmasından rahatsız olan biri görüyorum. Alıntılamanın amacı kişiye direkt cevap gibi bir şey oluyor. Daha belirterek mesajı vermesini sağlıyor. İllaki bundan rahatsız oluyorsan foruma kısa bir süre ara vermeni tercih ederim.

Rahatsız olduğum kısım konu dışında sohbet etmek. Forum sayfasında bir konu içerisinde konu dışında bir şey konuşmak bana doğru ve mantıklı gelmiyor.
Emoji kullanımı kişisel bir şey. Rica da bulundum sadece. Kullanmak isteyene karışmıyorum. İlla bana yazacaksa tabii ki emoji kullanabilir sadece ben ricada bulundum.

Gerçi konu ilgi amaçlı görünüyor, kim elinde 550.000 lirası ile konu açıp fikir danışır ki?
İlgi amaçlı derken ne demek istediniz? Birçok karşılaştırma konusu açtım. Bunların hiçbirinde amacım almak değildi ve amacımın almak olmadığını söyledim. Sizin görüşlerinizi merak ettiğim için ve münakaşa etmek için bu tür karşılaştırma konuları açıyorum ayrıca almak isteyenler bilgi edinsin diye.

Son düzenleme:
Foruma ters düz geçen kişinin bir anda Polyanna olması komik oluyor. :)
Ne demek istiyorsun?

Bu kategorinin adı araç satın alanlar için öneri kategorisi değil, otomobil konusu. Ferrari vs Bugatti yapsa biri, ona da mı alacak mısın da soruyorsun diyeceksin? Yorumunu yap geç, konu sahibi almayacak diye zaman kaybı görüyorsun bakma konuya. Bu kadar basit.

Yeni konular

Geri
Yukarı