Render için i7 6700K sistem toplama

Vallahi benim için hayal gibi şuan; çünkü bunun ucu yok. Genelde prodüksiyon şirketleri 15000 ile 20000 civarındaki Mac ya da farklı sistemler kullanıyorlar. Bu işin en kötüsü 10000 liralık sistem.
Doğru diyorsunuz. Haklısınız da. Bu işlerle uğraşmak az da bütçe istiyor.

Doğru diyorsunuz. Haklısınız da. Bu işlerle uğraşmak az da bütçe istiyor.
İşte dedim ya herşeyi elimden geldiğince yapmaya çalışıyorum. konunun ilk sayfasında kurmuş olduğum sistemi görmüşsünüzdür. öncelikli küçük çaplı işler yapmak istiyorum elimdeki imkanlar dahilinde. para kazanmaya başladıktan sonra tabi ki iyi bir sistem düşünürüm. zaten her sene yeni bir sistem çıkıyor. sene değil bir seneden daha kısa sürelerde teknoloji hergün yenileniyor. o yüzden bunlara yetişmek çok zor :(

İşte dedim ya her şeyi elimden geldiğince yapmaya çalışıyorum. Konunun ilk sayfasında kurmuş olduğum sistemi görmüşsünüzdür. Öncelikli olarak küçük çaplı işler yapmak istiyorum. Elimdeki imkanlar dahilinde. Para kazanmaya başladıktan sonra tabii ki iyi bir sistem düşünürüm. Zaten her sene yeni bir sistem çıkıyor. Sene değil bir seneden daha kısa sürelerde teknoloji her gün yenileniyor. O yüzden bunlara yetişmek çok zor :(
Sisteminizi gördüm. Gayet şık bir görüntüsü var. İnşallah elinize kısa sürede bir fırsat geçer de paranızı elinize almaya başlarsınız. Allah herkese en iyisini versin. Teknoloji ise artık saatler içinde değişiyor. Çok çabuk. Dediğim gibi Allah herkese en iyisini versin.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı