Render için i7 6700K sistem toplama

Hayali sistem belli olmasın diye render sistemi toplayacağım diyorsun. Ayrıca Technopat sadece oyun bilgisayarı toplamaz. Tavsiyelere bakmadan yorum yapmayın bence.
Hayali sistem toplamıyorum. Technopat'ın sadece oyun bilgisayarı toplamadığını da biliyorum. Render sistem tavsiyeleri ise en düşük 7000 TL'den başlıyor. Bana 5000 - 5500 TL'ye düzebileceğim i7'li sistem lazım.

Yok mu yardım edecek birileri ?

5000 - 5500 TL' ye düzebileceğim i7'li bir sistem toplamayı düşünüyorum. Profesyonel olarak çalışmayacağım. Ama günlük render alacağım.

Al sana taş gibi render sistemi intel i7 extreme versiyonlu.

render.png

Detaylı bir bildirimde bulunmanız daha sağlıklı olacaktır. Render; ama nasıl bir render? Günde kaç saat bu işle uğraşacaksınız, kaç video çıkartmalısınız, nasıl videolar kullanacaksınız, FullHD mi 2K ya da 4K mı çıktı alacaksınız?

Ve gerçekten alacak mısınız? Zira bu tip yüksek bütçeli sistemlerin birçoğu ne yazık ki sadece iletide kalıyor.

Detayları aktarırsanız, sağlıklı bir öneride bulunabiliriz.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı