Render için i7 6700K sistem toplama

ONUR_8891

Hectopat
Yer
Erzincan
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar ben evimde küçük bir stüdyo kurdum. Çalışma alanlarım ise Görsel Tasarım, Video Montaj ve Ses Stüdyosu olarak kullanıyorum. Kullanmış olduğum programlardan bazıları ise PhotoShop, After Effect, Edus montaj ve Studio one gibi yazılımlar kullanıyorum. Kendimce Sonradan da yükseltebileceğim bütçeme göre bir sistem almayı düşünüyorum. Alacağm sistem ise;

Toplamda 3.195,00 TL civarında, ekran kartı koymadım bütçem kısıtlı daha sonra almayı düşünüyorum. Böyle bir çalışma alanı için ekran kartı ve sistem tavsiyelerinizi bekliyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Fiyatlar piyasadaki en uygun firmadan alınmıştır. Son hali bu değil biraz daha geliştirdim. Param oldukça yapıyorum.

WhatsApp Image 2016-08-22 at 11.48.09.jpeg
WhatsApp Image 2016-08-22 at 11.49.22 (1).jpeg
WhatsApp Image 2016-08-22 at 11.49.22.jpeg
aha geliştirdim.
WhatsApp Image 2016-08-22 at 11.48.09.jpeg

Yaptığınız iş tam olarak nedir biraz anlatabilir misiniz? Birilerinden sipariş falan mı alıyorsunuz yoksa kendi yaptığınız iş mi? Profesyonel bir işe benziyor merak ediyorum biraz :)

O konuda bir fikrim yok. İntel her sene soket değiştiriyor. Ama değiştirmeyebilir de.
tavsiyeniz için çok teşekkür ederim. Peki toplamak istediğim sistemi şuan için değerlendirecek olursak nasıldır bu iş için yani bütçem 3,000 tl civarında çünkü mikrofon ve harici ses kartım 2,000 tl tutuyor.

Yaptığınız iş tam olarak nedir biraz anlatabilir misiniz? Birilerinden sipariş falan mı alıyorsunuz yoksa kendi yaptığınız iş mi? Profesyonel bir işe benziyor merak ediyorum biraz :)
yukarıda fotoğrafları paylaştım kimseye satmıyorum kendi evimde kurmuş olduğum bir sistemdir. Yaptığım iş küçük çaplı seslendirme hizmetleri, kısa tanıtım ve jenerik filmler ve firmalar için kurumsal tasarım çalışmaları yapıyorum.

Yani ek gelir için ufak çaplı bir iş kurmaya çalıyorum.

Sistem iyi görünüyor. Sıvı soğutmanın markasını daha önce duymadım o yüzden onun hakkında bir şey söyleyemem. Bilen birisi daha iyi cevap verir. Ama diğer parçalar gayet iyi.

daha sonra Stüdyomun son halini atarım. Yani herşeyi kendi çabalarımla ve el emeğimle yaptım. Görmüş olduğunuz studyo masası tamamen kendi tasarımımdır. CNC de kesimi yapılarak toplandı.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı