Render için sistem önerisi

• Konuyu başlatan Boğaçhan Ülker
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 22
  • Görüntüleme 3B
B

Boğaçhan Ülker

Ziyaretçi
Başlık açık arkadaşlar. Sistem part time çalıştığım ofis için alınacak. Bu yüzden bütçe 2200$. Neweggten yazarsanız daha iyi olur.

Kolay gele.

Recep abi ben Newegg'den bakıyorum desktop Pc'lere ama orta sınıf sistemler oluyor. Nasıl bakabilirim üst sınıf PC'lere ?

Render için kaliteli işlemciler alman lazım. İntelin extreme serisini alacaksın. Onun içinde bütçen yeterli olması lazım. Her şey bütçeye bakar.

Başlık açık arkadaşlar. Sistem part time çalıştığım ofis için alınacak. Bu yüzden bütçe 2200$. Neweggten yazarsanız daha iyi olur.

Kolay gele.

İstersen kendi sistemimi satıyorum temiz kullanılmış. Satma sebebim oyun bilgisayarı yapacağımdan dolayı. Ama sistemim tam bir render makinası zaten render işleri için üretilmiş bir makina Workstation. Kendim Autocad Autocad-Max Solidworks kullandığım için almıştım sonra oyun bilgisayarı yapmaya karar verdim.

DELL PRECİSİON T3500

Precision T3500 Tower İş İstasyonu Masaüstü Bilgisayarı Ürün Ayrıntıla | Dell

İstersen kendi sistemimi satıyorum temiz kullanılmış. Satma sebebim oyun bilgisayarı yapacağımdan dolayı. Ama sistemim tam bir render makinası zaten render işleri için üretilmiş bir makina Workstation. Kendim Autocad Autocad-Max Solidworks kullandığım için almıştım sonra oyun bilgisayarı yapmaya karar verdim.

DELL PRECİSİON T3500

Precision T3500 Tower İş İstasyonu Masaüstü Bilgisayarı Ürün Ayrıntıla | Dell
Arkadaş Amerika da ikamet ediyor. Bu sebeple Newegg'den istiyor.

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı