Renk Körü Birisine Renkleri Nasıl Açıklarsınız?

Renk körlerine renkleri nasıl aciklarsiniz diye konu açıp, konu sahibinin renk körü çıkması beni iskillendirdi. Bizi mi kopariyorsunuz anlamadım ki.
Arkadaşı bir doktora götürün 😅
Hayat işte insanın karşısına neler çıkarıyor🤣 Sen konu açayım sohbet edeyim derken iki dakikada hastanelik oluyorsun🤣

@asdddxaw cevap vermedi zaten şok oldu sanırım anlık:)

Hayat işte insanın karşısına neler çıkarıyor🤣 Sen konu açayım sohbet edeyim derken iki dakikada hastanelik oluyorsun🤣

@asdddxaw cevap vermedi zaten şok oldu sanırım anlık:)
Şaka maka dalga geçiyoruz da adam renk körüyse üzülürüm 😅

Yok valla dalga geçmek değil amacım ama anlık şaka yapıyoruz sandı biraz:) Sonra kayboldu birden. Umarım sadece okuyamamıştır yani tıbbi bir rahatsızlığı olmasın da.

Sağ gözümde yüksek oranda göz tembelliği oluştu. Ne yaparsam yapayım ömrümün sonuna kadar değişmeyecek. (5 yaşımdan beri 21 sene bilgisayar kullandım) Hiç bir zaman odaklanıp, net bir görüş sunmayacak. Gözlük taksam da sağ gözümle göremeyeceğim. Dünyanın sonu değil ya? Sağlık olsun. 🙂 (buradan küçüklere de mesajımızı verelim, uzak durun o telefondan bilgisayardan. Az az tadında kullanın)

Yıllar önceki mavi elbise olayındaki gibi olsa yakın renkleri ayırt edemiyordur belki diyeceğim ama kırmızı ile yeşil çok farklı bir mesele :)

Sağ gözümde yüksek oranda göz tembelliği oluştu. Ne yaparsam yapayım ömrümün sonuna kadar değişmeyecek. (5 yaşımdan beri 21 sene bilgisayar kullandım) Hiç bir zaman odaklanıp, net bir görüş sunmayacak. Gözlük taksam da sağ gözümle göremeyeceğim. Dünyanın sonu değil ya? Sağlık olsun. 🙂 (buradan küçüklere de mesajımızı verelim, uzak durun otelrfondan bilgisayardan. Az az tadında kullanın)
Haklısınız, dalga geçtiğim sıra arkadaşımla şuan aynı sıradan bende göremiyorum. Monitör değişikliğinden sonra olduydu, ben gözlerimin bozulmasını ona bağlıyorum gerçi 😏

Yok valla dalga geçmek değil amacım ama anlık şaka yapıyoruz sandı biraz:) Sonra kayboldu birden. Umarım sadece okuyamamıştır yani tıbbi bir rahatsızlığı olmasın da.
Bende muhabbetten dolayı öyle birşey yazdım da, umarım bu muhabbet gerçek olmaz..
5-29-15-5-73-8-8 diye okudum ben kim renk körü şimdi 😂

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı