Replika DualShock 4 nasıldır?

200TL için güzel kollardır PS4 de 4. kolum replika evet orijinal ile farklar var ama bana dandik hissettirmedi hiçbir güzel yanıda ucuz olduğu için üzerinde modifiye yapmak çok rahat orijinal kollara tornavida bile değdirmedim ama replika olanı boyadım kasasını değiştirdim oyuncak gibi oynanıyor.

Maalesef elime ürün daha ulaşmadı ama umarım öyledir. 30 liraya dandik bir joystick almıştım zamanında. Dediğin gibi ya bas ya basma kuralı vardı. Gına geldim orijinali şu an 700 civari. Paraya yazık vallahi. DualShock 4'ün tasarımını beğendiğim için o konsoldan istiyorum. Aslında Logitech G F710 istemiştim oda pahalı şu an 400 lira ve kopma sorunları varmış. Sonra kablolusunun fiyatı da 300 gibiydi fakat kablo istemiyorum. O yüzden replikaya kaldım. Bütçemde Max 200'dü ama sen artırabilirsen Snopy Rampage SG-RPS4 öneririm. 300 gibiydi fiyatı, incelemeleride mevcut. Açıkçası fiyat düşük olsa ondan alırdım. Fakat şunu söyleyeyim ölü bölge muhtemelen vardır. Adamların bir yerden kısmaları lazım sonuçta. Tüm replikalarda fazla olmamak koşulu ile vardır. Geldiği gibi kalitesinin yanında bu dediklerine bakacağım bir de şarj süresine, o da önemli. Olmadı iade ederim.

Merhaba, ürünü kullandıysanız deneyiminizi paylaşabilir misiniz? Ben de alıp almamak konusunda kararsızım da.

@Kristalhayat linkte tuşların üstündeki semboller çizgili çizgili ve bariz. Ama size gelen kolda normal DS4 simgeleri var. Farklıymış galiba. Siz de o linkten aldığınıza emin misiniz?

Geri
Yukarı