Replika DualShock 4 nasıldır?

Hayır arasındaki farkı bilmiyorum ama ben 30 TL daha fazla verdim ve elvitadan aldım çünkü resimli yorumlarda orijinalden bir farkı yoktu ve ürün elime geleli 3 gün oldu o kadar iyi ki anlatamam 3 saat aralıksız oyun oynadım şarjı %100'den %89'a düşmüş çok şaşırdım ve hissiyat olarak da orijinali aratmıyor hatta PS5'e bağladığımda DualShock 4 olarak gösteriyor

Geri dönüşünüz için teşekkür ederim hocam. Bende araştırdım ve galiba crktechten alacağım.
Zaten replika bir DS4'ten pek bir şey beklemiyorum. Benim için 1 yıl götürmesi bile müthiştir bu fiyata

Aynı satıcıdan beyaz DS4 V2 aldım, memnunum.

Hissiyat olarak orijinal bekleme ama bana gönderilen gerçekten iyi bir replika. Tüm fonksiyonları çalışıyor. Sadece stick kısımları orijinale göre biraz daha ağır. İlkinde stickleri yadırgamıştım ama oynaya oynaya eller alışıyor.

Ürün linki hâlâ var mı sizde.

Aynı satıcıdan beyaz DS4 V2 aldım, memnunum.

Hissiyat olarak orijinal bekleme ama bana gönderilen gerçekten iyi bir replika. Tüm fonksiyonları çalışıyor. Sadece stick kısımları orijinale göre biraz daha ağır. İlkinde stickleri yadırgamıştım ama oynaya oynaya eller alışıyor.

Reis beyaz DS4 v2'nin linkini atar misin bana da. Beyaz gerekli.

Geri
Yukarı