Replika galaxy s5 Açılmıyor

Sanırım 2.kalite olması lazım. NFS shıft dıye bı oyun yukledım rahatca oynayabılıyordum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aslında bende bı bakmak ısterım ıcıne cunku kapagı kaldırdıktan sonra bataryanın yan tarafından telefonun ekranının beyazlıgını gorebılıyorum.

Birde şunu ekliyeyim kalem düştükten sonra kapandı. Actıgımda ıste çince yazılar cıktı sonra bataryayı cıkardım ve ondan sonra samsung yazısında kaldı.

Bir Recep Baltaş Sözü '' Ucuz etin yahnisi yavan olur '' tam olarak bu olayı özetlemiş .
İster 1.Kalite ister 10.Kalite sonuçta sahte arkadaşım . Samsung Patent işinden cihazın arayüzüne kadar uğraşıyor , Elin Çinlisi merdiven altınta Java işletim sistemli telefon yapıyor bizimkilerde S5 Diye yutturuyorlar . Siz şimdi alın cihazı ve çöpe atın . 350 TL'ye 200 tl eklenir lumia 525 alınır .

Bi hatırlasam ozellıklerını hanı 4.4.2 - mt6572 falan tamamda diğerleri aklımda değil :)

Bir Recep Baltaş Sözü '' Ucuz etin yahnisi yavan olur '' tam olarak bu olayı özetlemiş .
İster 1.Kalite ister 10.Kalite sonuçta sahte arkadaşım . Samsung Patent işinden cihazın arayüzüne kadar uğraşıyor , Elin Çinlisi merdiven altınta Java işletim sistemli telefon yapıyor bizimkilerde S5 Diye yutturuyorlar . Siz şimdi alın cihazı ve çöpe atın . 350 TL'ye 200 tl eklenir lumia 525 alınır .

Çok doğru diyosun kardesım ama dedıgım gıbı replika telefon benım fıkrım değildi.

bi hatırlasam ozellıklerını hanı 4.4.2 - mt6572 falan tamamda diğerleri aklımda değil :)

Hocam işlemciniz MT6572 ise kesinlikle kurun. 4.4.2 Yükleyeceğiniz Android sürümü. :D Zaten telefon bozuk, bunu yükledikten sonra açılırsa ne ala. :D Gerçi açılırsa İMEİ attırmak zorunda kalabilirsin, İMEİ attırmazsanda içine oyun falan yükleyip oynarsın. :D

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı