Replika Rolex nereden alınabilir?

gns.bugra

Hectopat
Daha fazla  
500-1000TL gibi ucuza satılan replikalardan bahsetmiyorum. 3K-5k arası otomatik mekanizmalı kaliteli replika Rolex'leri nereden bulabilirim? Instagram sayfası veya İstanbul içi mağaza öneriniz var mı?

Dipnot: Rica ediyorum replika yerine şunu bunu al gibi yorumlar yapmayın arkadaşlarım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Anlaşılamayacak derecede kaliteli bir replika istiyorsan Türkiye'de bulamazsın. Cağaloğlu'ndaki saatçilere bakabilirsin. Ha replika almak da komik bir durum onu söyleyeyim.

İllaki her replika anlaşılır hocam ama belirttiğim fiyat bandında kaliteli bir şeyler arıyorum, belirttiğiniz yer aklımda bulunsun peki site veya Instagram sayfası önerebilir misiniz?

Dostum zengin gözükmek için sahte Rolex almana gerek yok, 3-5 bin liraya gayet güzel gözüken saatler var. İlla da almak istiyorsan Türkiye'de bulamazsın, saatlere ilgisi olan biri ilk baktığında da sahte olduğunu anlar zaten.

Dostum zengin gözükmek için sahte Rolex almana gerek yok, 3-5 bin liraya gayet güzel gözüken saatler var. İlla da almak istiyorsan Türkiye'de bulamazsın, saatlere ilgisi olan biri ilk baktığında da sahte olduğunu anlar zaten.

Direkt olarak Rolex'in görünüşünü beğendiğim için almak istiyorum hocam eğer zaten güzel bir replikacı bulamazsam g shock alacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı