Reset tuşu kullanmak PC'ye zarar verir mi?

AlpErbas

Decapat
Önceki konuma bakarak neden sorduğumu anlayabilirsiniz arkadaşlar. Günde 2 kez reset tuşunu kullanmak durumundayım bu PC'ye zarar verir mi? Ya da önceki konumdaki sorunun çözümü var mı?

Önceki konuma bakarak neden sorduğumu anlayabilirsiniz arkadaşlar. Günde 2 kez reset tuşunu kullanmak durumundayım bu PC'ye zarar verir mi? Ya da önceki konumdaki sorunun çözümü var mı?

Ben bir kere oyunda iken Power tuşundan kapatmıştım. Sistem dosyası silinmiş bir tanıdığıma gittim çok nadir olduğunu söyledi. Sistemim biraz kötü ve oyun zorlayıcı olduğundan üşenmiştim Power'a basılı tutarak kapattım böyle bir şey yaşadım. Çok nadir de olsa şu an elim Power tuşuna gitmiyor. 😁

Önceki konularınızı okudum. Bundan önceki konunuzu anlamadım.
Fakat mavi ekran hatalarınız için şunu söyleyebilirim ki XMP açmayın. Anakartın desteklediğinden fazla RAM frekansı olunca, mavi ekran alabilirsiniz.

O sorunu hallettim garantiye gönderdim değişim yaptılar fakat önceki konumdaki şikayetim dediğim gibi PC akşam kapatıp sabah actigimda reset atmadan açılmıyor. Dram ışığı yanıyor fakat 1 kez reset atınca sıkıntısız kullanıyorum PC yi.

Yeni konular

Geri
Yukarı