Reset tuşu kullanmak PC'ye zarar verir mi?

AlpErbas

Decapat
Önceki konuma bakarak neden sorduğumu anlayabilirsiniz arkadaşlar. Günde 2 kez reset tuşunu kullanmak durumundayım bu PC'ye zarar verir mi? Ya da önceki konumdaki sorunun çözümü var mı?

Veri kaybının yanında düşük ihtimalle donanımsal sıkıntı da çıkarabilir diye biliyorum.

Aynen uzaya çıkacaksın birazdan. Donanımsal sorun olmayacaktır, veri kaybı bile önemsenecek kadar yüksek bir ihtimal değil. Veri kaybı yaşanma ihtimali düşük. Sen donanım arızası diyorsun :).

Aynen uzaya çıkacaksın birazdan. Donanımsal sorun olmayacaktır, veri kaybı bile önemsenecek kadar yüksek bir ihtimal değil. Veri kaybı yaşanma ihtimali düşük. Sen donanım arızası diyorsun :).

Veri kaybı önemli değil oyun oynuyorum iş yapmıyorum. Donanımsal bir sıkıntı olmazsa önemli değil benim için donanımsal olmaz değil mi?

Veri kaybı önemli değil oyun oynuyorum iş yapmıyorum. Donanımsal bir sıkıntı olmazsa önemli değil benim için donanımsal olmaz değil mi?

Hocam konu başından beri ne söylüyoruz? Biliyorum ülkemizde tüm teknolojik aletler pahalı ama bu kadar da paronayak olmanıza gerek yok :)

Geri
Yukarı