Resident Evil 2 remake alınır mı?

Gwynbleidd 00

Hectopat
Yer
Mère-Lachaiselongue Cemetery
Daha fazla  
Selamlar öncelikle. Başlıkta da yazdığım oyunu almayı düşünüyorum ama aklıma takılan birkaç sorum var. İlki korku, gerilim oyunlarından hiç haz etmem. Ancak bu oyuna bir bakmak istiyorum. Havası, atmosferi falan çok hoşuma gitti. Asıl sorum yani oyunda çok jumpscare var mı? Veya insanı çok gerecek sahneler? İkinci sorum ise bulmaca kısmı. Oyunlarda bulmaca kısımlarını pek sevmem ancak daha öncesinde Tomb Raider ve A Plague Tale oynamış ve bitirmişliğim bulunuyor. Bulmaca kısımları çok zor ve kompleks midir acaba, yani sıkar mı? Şimdiden cevaplayanlara teşekkürler.

Selamlar öncelikle. Başlıkta da yazdığım oyunu almayı düşünüyorum ama aklıma takılan birkaç sorum var. İlki korku, gerilim oyunlarından hiç haz etmem. Ancak bu oyuna bir bakmak istiyorum. Havası, atmosferi falan çok hoşuma gitti. Asıl sorum yani oyunda çok jumpscare var mı? Veya insanı çok gerecek sahneler? İkinci sorum ise bulmaca kısmı. Oyunlarda bulmaca kısımlarını pek sevmem ancak daha öncesinde Tomb Raider ve A Plague Tale oynamış ve bitirmişliğim bulunuyor. Bulmaca kısımları çok zor ve kompleks midir acaba, yani sıkar mı? Şimdiden cevaplayanlara teşekkürler.
İndirimde alın hocam kesin değer.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

YT'de incelemesi var.

Biliyorum hocam izledim. Buradan da sormak istedim.

Jumpscare o kadar fazla yok ama oyunu oynarken çok geriliyordum. Bulmacaların birkaçını YT'den baktım, biraz zor yani. Oyunun zorluğu da beni zorladı, bir zaman sonra kolay moddan devam ettim. Ama genel olarak çok beğendiğim bir oyundu. 2 karakter ve 2 ayrı hikaye var ama birinci bittikten sonra oyunu salmanızı tavsiye ederim çünkü ben aylar sonra tekrar indirdiğimde bile çok aynı geldi.

Çengel bulmaca çözüyormuş gibi hissettim hiç keyif almadım. Bir süreden sonra zombi oyunu olmaktan çıktı tamamen bulmacalara kafa yormak zorunda kaldım 2 saat dayanamayıp sildim. Korsandan oynadım beğenirsem satın alacaktım iyi ki önce korsandan test etmişim.

Çengel bulmaca çözüyormuş gibi hissettim hiç keyif almadım. Bir süreden sonra zombi oyunu olmaktan çıktı tamamen bulmacalara kafa yormak zorunda kaldım 2 saat dayanamayıp sildim. Korsandan oynadım beğenirsem satın alacaktım iyi ki önce korsandan test etmişim.
O kadar mı can sıkıcı ya bulmacalar🙁

Türe ilginiz yok ise girmenizi önermem. Çoğu kişi merak edip RE serisine rastgele bir oyunundan giriyor ve sonra bitirmeden bırakıyorlar. İndirimde alıp bakabilirsiniz. 2 saati geçmeden iade edebilirsiniz. Açıkçası yeni remake'ler de geliyor. Outlast oynadınız mı hiç ?

Türe ilginiz yok ise girmenizi önermem. Çoğu kişi merak edip RE serisine rastgele bir oyunundan giriyor ve sonra bitirmeden bırakıyorlar. İndirimde alıp bakabilirsiniz. 2 saati geçmeden iade edebilirsiniz. Açıkçası yeni Remake'ler de geliyor. Outlast oynadınız mı hiç?

Tür derken hocam korku, gerilim türünü kast ediyorsanız, doğrudur daha önce hiç korku oyunu oynamadım, daha doğrusu oynayamıyorum. Tabi TWD korku oyunu sayılmıyorsa. Outlast ise imkansız hocam. En iyisi 1-2 saat oynayıp bakayım olmaz ise iade.

Yeni konular

Geri
Yukarı