Resident Evil 4 (2005) hâlâ oynanır mı?

Scriptttt

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar bugün biten Capcom indirimlerinden RE4 2005 ve oynamayı da düşünüyorum. Ancak sonuçta RE4 Remake gibi bir gerçekte var tabii ki pahalı bir gerçek olduğu için alamadım bir indirim bekleyeceğim. Ama o da yakında olmaz gibi duruyor. Sizce RE4 2005 oynandıktan sonra RE4 remake tad verir mi? (sonuçta neredeyse aynı hikaye) ve RE4 2005 hala günümüzde oynanır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hikayeye bağlı kalınmış ama 2005 versiyonundaki o kütüklükle, remake arasında dağlar kadar fark var oynanış olarak. Her türlü zevk verir.

Bence oynanır ama klavye ve fare kontrolleri pek rahat değil. Kontrolcünüz varsa rahat olabilir.
Hocam kontrolcü var. Ama asıl sıkıntı benim için hareket ederken adam akıllı silah kullanamamak. O size rahatsız eder mi? Bu arada daha önce seve seve RE5 i arkadaşımla birlikte 3 günde falan bitirmiştim. Yani eski tarz grafikli , oynanışlı RE lere alışığım.

Geçen ay eski korku oyunlarını (silenthill serisi, eski RE oyunları, alone in the dark) oynadım ve hiçbiri günümüzde dayanılacak gibi değildi, fakat re4 bence hala çok rahat oynanabilir.

Hocam kontrolcü var. Ama asıl sıkıntı benim için hareket ederken adam akıllı silah kullanamamak. O size rahatsız eder mi? Bu arada daha önce seve seve RE5 i arkadaşımla birlikte 3 günde falan bitirmiştim. Yani eski tarz grafikli , oynanışlı RE lere alışığım.
Günümüzde de hala oynanabilen zamanının ötesinde bir oyundur RE 4. RE 5 sevdiyseniz oynanış olarak hemen hemen aynılar diyebilirim. İlk başta ateş ederken hareket edememek garip gelebilir ama hemen alışıyorsunuz. Ben PC'de klavye fare ile oynamıştım gayet rahat gelmişti kontroller.

Günümüzde de hala oynanabilen zamanının ötesinde bir oyundur RE 4. RE 5 sevdiyseniz oynanış olarak hemen hemen aynılar diyebilirim. İlk başta ateş ederken hareket edememek garip gelebilir ama hemen alışıyorsunuz. Ben PC'de klavye fare ile oynamıştım gayet rahat gelmişti kontroller.
Sağolun hocam deneyeceğim. Zaten 15 TL ye aldığım bir başyapıt bu oyun. En kötü profilde gözükür.

Geri
Yukarı