Resident Evil 4 remake alınır mı?

Re 5 remake Çok merak ediyorum
Bu oyundan sonra büyük ihtimal RE 9 için çalışacaklar. Remake gelecekse de Code Veronica veya 1. oyun olabilir çünkü yakın zamanda Capcom bu iki oyunun fan yapımı remake'lerini iptal etti, belli ki kendileri yapacakları için iptal ettiler. Code Veronica'nın Remake olmasını bekleyen çok RE hayranı var.

Bu oyundan sonra büyük ihtimal RE 9 için çalışacaklar. Remake gelecekse de Code Veronica veya 1. oyun olabilir çünkü yakın zamanda Capcom bu iki oyunun fan yapımı remake'lerini iptal etti, belli ki kendileri yapacakları için iptal ettiler. Code Veronica'nın Remake olmasını bekleyen çok RE hayranı var.

Re 5 remake net gelicek Re 9un daha 2 3 yılına daha var adamlar Eski karakterleri topluyor 9.oyuna 5 Remake yapıcaklar Death island da var vendetta dan sonra geçiyor

5.oyun çöp. Code Veronica'ya yapsalar daha iyi olur.

Forum üyeleri sürprizbozanı keşfetmeden önce.
Ya Spoiler yapıyorum anlamadım spoilerıın bende

Spoiler olmuş oldu hocam keşke söylemeseydiniz.
Şimdi düzenledim oldu mu

Spoiler mesajını çözemedim ki buranın

5.oyun çöp. Code Veronica'ya yapsalar daha iyi olur.

Forum üyeleri sürprizbozanı keşfetmeden önce.
Code Veronica yapsalarda Baya yıl gerektirir ve zamanında pek satış yapılmamıştı veronica ya yapılmasını bende isterim ama yapmazlar pek satılmamıştı

Ya Spoiler yapıyorum anlamadım spoilerıın bende

Şimdi düzenledim oldu mu

Spoiler mesajını çözemedim ki buranın

Code Veronica yapsalarda Baya yıl gerektirir ve zamanında pek satış yapılmamıştı veronica ya yapılmasını bende isterim ama yapmazlar pek satılmamıştı
Oldu da benim için sürprizi kaçmış oldu sağlık olsun ne diyim.

Oldu da benim için sürprizi kaçmış oldu sağlık olsun ne diyim.
Bilmiyordum ki Kb Re 1e gelirsek te Re 1 remastred var ztn sadece Re engine la yapılmadı tank kontrolleri sevmeyebilirsiniz ama Benim favorimdir Pek gerek duymuyorum

Adamların Açıkcası Re 1 remake yapmasını istemiyorum Çünkü oyun bana herşeyi söylüyecek ne anlamı kalıyor ki Oyunları basitleştiriyolar Remastred olmasa hadi neyse ok derim ama Remastred var ken Meh Remake gerek duymuyorum

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı