Oyun Resident Evil Village 135 TL

Bu tarz oyunları çok fazla sevmiyorum. Sevmediğim oyunları bile satın alırdım normalde. Fakat kış indirimleri için para biriktiriyorum kararsız kaldım.

O vuruş hissiyatına nasıl katlandın merak ediyorum, ben 10 dakika tabanca+2 el pompalı ile ateş edince alt+f4 atıp iade ettim oyunu.
En zor ayarda oynamadığınız sürece düşmanların aldığı hasar net şekilde belli ediyor kendini sizi bilmem ama bana göre vuruş hissiyatı güzeldi.

Bu tarz oyunları çok fazla sevmiyorum. Sevmediğim oyunları bile satın alırdım normalde. Fakat kış indirimleri için para biriktiriyorum kararsız kaldım.
Zam yeme şansı var dikkatli düşünüp taşının şuan çoğu oyun zam yeme arifesinde bile olabilir. Önümüzdeki 15 20 gün baya kritik.

O vuruş hissiyatına nasıl katlandın merak ediyorum, ben 10 dakika tabanca+2 el pompalı ile ateş edince alt+f4 atıp iade ettim oyunu.
Cidden oyunun başları cok saçma her yerden saldiri aliyorsun ama mermin yok ve olsa bile isabet ettirmek cok zor ama o yeri geçtikten sonra oyun akıyor yani biraz sabır gerekli.

Geri
Yukarı