Resident Evil Village Steam Üzerinde 139,50 TL

Oğuzhan Necip Şahin

Megapat
Süper Moderatör
Makaleler
31
Yer
Arlong Park
Daha fazla  
Meslek
Teknoloji Yazarı
Resident Evil serilerinin vazgeçilmez oyunlarından biri olduğunu düşünüyorum. Seriyi sevenler ve henüz oynayamamış olan oyuncular için güzel fırsat. Şu anki fiyatına kesin değeceğini düşünüyorum.

Resident Evil serisinin tüm oyunlarını oynadım village hariç oyunun önceki oyunlar ile tek alakası Resident Evil 4 map tasarımını alması hikayesi yeni oyunlarıyla birlikte iyice bozdu en iyi oyunu Resident Evil 4 bana kalırsa onun remake versiyonu gelecek deniyor o oyunu beklerim.

Resident Evil serilerinin vazgeçilmez oyunlarından biri olduğunu düşünüyorum. Seriyi sevenler ve henüz oynayamamış olan oyuncular için güzel fırsat. Şu anki fiyatına kesin değeceğini düşünüyorum.

Oyunun demosu var mıydı yoksa ben mi göremedim?

Village gerçekten çok iyi bir oyundur. Aklıma kazınan bir oyun oldu. Atmosferi gerçekten çok iyiydi. Grafikleri harikaydı ve korku dozunu çok güzel ayarlamışlardı. Ayrıca cephane yönetimi de gerçekten hassasiyetle ayarlanmıştı. Cephaneniz kolay kolay bitmiyordu ancak bitecekmiş hissini çok iyi veriyordu oyun. Bence de şans verilmesi gereken bir oyundur Village.

Geri
Yukarı