Resident Evil Village çok mu korkutucu?

Odyofil

Kilopat
Makaleler
9
Daha fazla  
Merhaba, bu oyunu alıp deneyimlemek çok istiyorum ama korku oyunlarına pek tahammül edemediğim aklıma geliyor. Gene de merakımdan dolayı bazı şeyleri göze aldım artık. Korku seviyemi de şöyle anlatmak isterim. Little Nightmares oynarken fazla tedirgin oluyorum, yaşım 21 :)

Oyunun demosuna veya gameplay videolarına spoiler yememek için bakmadım. Bu bölümlere bakıp oyunun korku derecesini yorumlayabilecek biri var mı? 10 üzerinden korku seviyesini değerlendirirseniz memnun olurum. İyi günler!

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, bu oyunu alıp deneyimlemek çok istiyorum ama korku oyunlarına pek tahammül edemediğim aklıma geliyor. Gene de merakımdan dolayı bazı şeyleri göze aldım artık. Korku seviyemi de şöyle anlatmak isterim. Little nightmares oynarken fazla tedirgin oluyorum, yaşım 21 :)

Oyunun demosuna veya gameplay videolarına spoiler yememek için bakmadım. Bu bölümlere bakıp oyunun korku derecesini yorumlayabilecek biri var mı? 10 üzerinden korku seviyesini değerlendirirseniz memnun olurum. İyi günler!

Bence bu sefer o kadar korkutucu değil. Ama gerilimi bol veriyor özellikle ortamların karanlık olması çok iyi. grafikler muhteşem. Siz biraz korkabilirsiniz fakat ben böyle görüyorum. İyi bir sisteminiz varsa deneyin derim.

Bence bu sefer o kadar korkutucu değil. Ama gerilimi bol veriyor özellikle ortamların karanlık olması çok iyi. grafikler muhteşem. Siz biraz korkabilirsiniz fakat ben böyle görüyorum. İyi bir sisteminiz varsa deneyin derim.
1620214324610.png

Umarım "dötümü" hoplatmaz.

7 kadar korkutucu olmadığı söyleniyor. İşin garibi 7. oyunda hiçbir şekilde korkmamıştım. O kadar korkutucu bir oyun olacağını sanmıyorum.

7 kadar korkutucu olmadığı söyleniyor. İşin garibi 7. oyunda hiçbir şekilde korkmamıştım. O kadar korkutucu bir oyun olacağını sanmıyorum.
Yaşlı babaanne gibi koşan Ethan hariç her şey bana normal olacak gibi geliyor. Harbiden bu RE oyunlarında karakter neden aşırı yavaş koşuyor? 😀

Dün yayıncılar için erken erişim başlamıştı. Yayınları izleyen var mı? JumpScare, korku, gerilim olayları nasıl? 10 üzerinden değerlendirseniz kaç puan verirsiniz?

Dün yayıncılar için erken erişim başlamıştı. Yayınları izleyen var mı? JumpScare, korku, gerilim olayları nasıl? 10 üzerinden değerlendirseniz kaç puan verirsiniz?
Çok bir korku olayı yoktu, kişiden kişiye göre değişir ama ben Resident Evil TPS bakış açısını çok seviyordum. Bir garip oldu.

Geri
Yukarı