ReviOS Kullanmak

Merhaba Revios u yeni kurdum, vindows güncellemelerini açtım ve sistem 20H2 güncellemesini yaptı, kaspersky antivirüs kurdum gayet hızlı ve şuan için memnunum

Merhaba ReviOS'u yeni kurdum, Windows güncellemelerini açtım ve sistem 20H2 güncellemesini yaptı, Kaspersky antivirüs kurdum gayet hızlı ve şu an için memnunum.

ReviOS kurduysanız güncelleme yapmamanız gerekiyor. Güncelleme yaptığınız anda ReviOS için tasarlanmış ince ayarlar tekrar eski haline döner.

Aslında kurulumda hata yapmışsınız, gereksiz hizmetleri kapatan bir dosyayı kullanıp ondan sonra internete bağlanmanız daha sağlıklı olacaktı. Bunun için rehber hazırladım, fark ettiyseniz ayarlar uygulamasında çoğu gereksiz ayar yok, denetim masasında da öyle. Normalde open Shell yüklü gelmesi gerekiyordu önceki sürümlerinde öyle ama yeni sürümde kaldırılmış herhalde hemen geri bildirim yapacağım.

Bahsettiğim rehber: LINK

Çok eski bir konu ama FPS sorunu yaşıyorum. Ve sistem değiştirmek işe yararmı ona bakıyorum. Şu anda bu sistemi nasıl kurarım sorunsuz bir rehber var mı ve oyun içi FPS düşmesi sorunum ortadan kalkabilir mi yardımcı olursanız sevinirim.

ReviOS kurduysanız güncelleme yapmamanız gerekiyor. Güncelleme yaptığınız anda ReviOS için tasarlanmış ince ayarlar tekrar eski haline döner.

Kurmayı düşünüyorum. Oyundaki FPS düşmesi sorunum geçer mi işe yararmı. Ve Valorant Windows 10 11 çalısıyor bunda da destekler değil mi?

Çok eski bir konu ama FPS sorunu yaşıyorum. Ve sistem değiştirmek işe yararmı ona bakıyorum. Şu anda bu sistemi nasıl kurarım sorunsuz bir rehber var mı ve oyun içi FPS düşmesi sorunum ortadan kalkabilir mi yardımcı olursanız sevinirim.

Kurmayı düşünüyorum. Oyundaki FPS düşmesi sorunum geçer mi işe yararmı. Ve Valorant Windows 10 11 çalısıyor bunda da destekler değil mi?

Hocam denediniz mi?

Hocam denediniz mi?

Deniyecektim ama sonra debloat filan islemlerinden sonra oyunda kasma sorunu icn bir el olum Maci girip normal Mac giriyorum bazen hiç drop olmuyor bazen de arada oluyor arkada bir şey acik degilse. Ve Mem Reduct ile RAM kullanimini kontrol ediyorum cok yukseldiyse Mac icersindeyken veya maca girmeden 5 dk once yapiyorum SSD varsa tavsiye ederm ama HDD varsa dedm gibi erken veya Mac ortasnda ypmak dhaa iyi oluyor yoksa harita cok yavas yukleniyor veya val 1 hatasi verioyr. revios Arkadasm denedi bazi seylerde hata alip durmus kullanicagi seylerde bende denemek istemedim boyle idare ediyorum. Pek tavsiyede etmiyorum bazi seyler skntli hele yeni oyunlar icin filan eski sistem ve eski oynlari oynuyorsan benm gibi yapilabilir.

Merhaba, az önce sanırım bir üyenin imzasında ReviOS'u gördüm. Windows 10'da en sevmediğim şey saçma, ve gereksiz asla kullanmadığım uygulamaları ve galiba devre dışı bırakıyormuş bunları başlat menüsünü de classic Shell yapıyormuş. Dikkatimi çekti kullanan var mı? Sağlıklı mıdır?
ReviOS: Revision

Hocam o uygulamaların hepsini Revo uninstall ile kaldırabilirsiniz zaten? Başkasının içinde neler yaptığını bilmediğiniz ISO'lar kurmayın.

"Ayrıca GitHub'ta neler yaptıklarını açıklıyorlar falanda demeyin. Adam yaptığı yasa dışı şeyleri size söyler mi sizce?"

@mantion

ReviOS'u deneyebilirsiniz 1709 U2.1 sürümünü öneririm ama 1909 sürümünü de kullanabilirsiniz, nedense Open Shell yüklü gelmiyor önceki sürümlerinde yüklü geliyordu onu kendiniz yüklemeniz gerekiyor. ReviOS'un yapımında yardımcı olan kişinin hazırladığı bir dosya ile birsürü gereksiz hizmet kapatabiliyorsunuz, bunun için bir rehber hazırladım bu dosyayı kullanırsanız daha iyi olacaktır.

Türkçe yapmak için çalıştır kısmına "lpksetup" yazıp açılan pencereden indirdiğiniz Türkçe dil paketini seçin.

Türkçe dil paketi: LINK

Hazırladığım konu: LINK
Bende çalıştıra Ipksetup yazınca açılmıyor cmdyemi yazmam gerek

Hocam o uygulamaların hepsini Revo uninstall ile kaldırabilirsiniz zaten? Başkasının içinde neler yaptığını bilmediğiniz ISO'lar kurmayın.

"Ayrıca GitHub'ta neler yaptıklarını açıklıyorlar falanda demeyin. Adam yaptığı yasa dışı şeyleri size söyler mi sizce?"
Github'tan kendin ayarla o zaman. Adamlar readme vermemiş sadece, her şeyi vermiş.

AME Wizard'ın ne yaptığına laf etsen neyse diyeceğim.

Geri
Yukarı