Rezil olmak çok kötü bir his

Hocam bu olay başka bu onun arkadaşı olan birisi adam sessiz ve onun yapmadığını yaptı o yûzden paylaşmak istedim.

Oradaki şeyler bunun için de geçerli. Sen kendini devamlı ezik yerine koyarsan kızlar bile başlar.

Hocam hiçbir şey yapmayınca daha çok üstüne geliyor böyle şerefsizler. Yumruk at dedi birisi gülerek bende atmayi denedim ama elimi kaldiramadim bile vücudum elektrik çarpmış gibi titremeye başladı. En çok bu şeref yoksuna bir şey diyemedim orada ona yanarım.

Hocam konuşmayı deneyin sizi sallarsa üst yetkililerle iletişime geçin rehberlik müdür gibi daha da sürerse mecbur vs atacaksınız.

Zamanında Lisenin ilk yıllarında çok nadirde olsa bana da yapmışlardı benzer bir olayı. Hemen karşılık verince ve iyice bir dövünce bir daha kimse karışmıyor inan bana. Eğer bir kere ezdirirseniz kendinizi gerisi hep gelir. Okul hayatınızı kendinize zindan etmeyin ve fiziksel, ruhsal olarak da güçlenin derim.

Sana tavsiyem dayak yiyeceğini bilsen dahi kavga çıkar, dövüşü kaybetsen de hırçınlığını gösterirsen daha bulaşmazlar.

Sağ olun hocam. Hocam ama sürekli yumruk tekme falan atalın diyoruz ama o ortamds durum harbiden daha farklı oluyor yumruk atmsyı bırakın eli kaldıramıyorsunuz sebebi nedir bilmiyorum ve de eller vucut titriyor hocam.

Sağ olun hocam. Hocam ama sürekli yumruk tekme falan atalın diyoruz ama o ortamds durum harbiden daha farklı oluyor yumruk atmsyı bırakın eli kaldıramıyorsunuz sebebi nedir bilmiyorum ve de eller vucut titriyor hocam.
Kavganın sonunu düşündüğün için ve yiyeceğin dayağın acısını düşündüğünde bu durum oluyor gireceğin hiçbir kavganın sonunu ve olacak ihtimalleri düşünme.

Hocalarîm selam ve iyi Sosyal'ler. Bugün şaka yapan pislik başka bir lavuktan malum sınıfımda aklı başında olan adam efendi yok neredeyse bahsedeceğim.Gelip hiçbir şey yapmadiğim halde yerimde oturuyorken kafama şişe patlattı ve herkes güldü, rezil oldum sonra ben bunu yapan arkadaşa dik dik baktım bana ne bakıp atar yapıyorsun lan dedi. Arkadaşlar orada o olurken benim onurum çok kırıldı. Bana dedi ki çok istiyorsan yarın gel de seni yerden yere vurayım o anda yumruk vurmaya çalıştım ama elimi kaldıramadım vücudum elektrik çarpmışa döndü gibi hissettim adrenalin mi ne diyorlar. Yapı olarak benden az daha iri ama çok ileri geri konuştu. Sevgili hocalarım yardımlarınızı bekliyorum bu arkadaşa nasıl cevap vermeliyim veya kavga etmeye çalışırsa ne gibi hamleler yapmalıyım yumruk at diyoruz ama elim havaya kalkmadı o an sebebi nedir onu da bilmiyorum.
Bu konu beni çok küçük düşürdü forumda olan ağabey/kardeş/hocalarım yardımlarınızı bekliyorum çünkü gerçekten ihtiyacım var. Herkese iyi geceler ve iyi Sosyal'ler dilerim.

Moderatörlerden ricam konuyu lûtfen silmemeniz.
Boyu 2 gram büyük olan kendini yenilmez sanıyor zaten. Kendinizi ezdirmeyin, karşı çıkın.

Geri
Yukarı