RFID nasıl kopyalanır?

Yasin_Güler

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, kendi bahçem için RFID kullanan bir kart okuma sistemi var (kart değil eski akbil gibi olanlardan) konu hakkında pek bir fikrim yok bir kaç gündür araştırma yapıyorum. Etrafımdaki anahtarcılar bu kartı kopyalamadığı için telefon üstünden bunu kopyalamaya çalışıyorum ChatGPT üzerinden yardım almaya çalıştım ama bana yardım etmedi ancak bunun teknik olarak mümkün olduğunu söyledi. Bu konuda yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa çok iyi olur. Herkese iyi seneler.
Telefon: Xiaomi mi 11t
Kart özellikleri = Çalışma Frekansı: 13,56 MHz
ISO 14443-3A
ATQA: 0x0400 ()
SAK: 8
Max Transceiver Length: 253
Technology: MifareClassic
Type: Classic
Memory Size: 1024 bytes

Arkadaşlar merhaba, kendi bahçem için RFID kullanan bir kart okuma sistemi var (kart değil eski akbil gibi olanlardan) konu hakkında pek bir fikrim yok birkaç gündür araştırma yapıyorum. Etrafımdaki anahtarcılar bu kartı kopyalamadığı için telefon üstünden bunu kopyalamaya çalışıyorum ChatGPT üzerinden yardım almaya çalıştım ama bana yardım etmedi ancak bunun teknik olarak mümkün olduğunu söyledi. Bu konuda yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa çok iyi olur. Herkese iyi seneler.
Telefon: Xiaomi Mi 11t
Kart özellikleri = Çalışma Frekansı: 13,56 MHz
ISO 14443-3A
ATQA: 0x0400 ()
SAK: 8
Max Transceiver Length: 253
Technology: MifareClassic
Type: Classic
Memory Size: 1024 bytes

RFID okuyucular size yardımcı olacaktır bence. Bilgisayara bağlayıp kodunu okuyabiliyorsunuz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
videoyu inceleyebilirsin. Sorunda telefon ile demişsin bence telefonunda kızılötesi var ise bunun ile ilgili konuları webden araştırmanı öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı