RGB fan renkleri ayarlamak

Kaan Gizli

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, internette araştırmalarımda tam olarak anlayamadığım bir soruyu size sormak istedim, Kasamda 2 tane RGB fan ve fanların bağlandığı bir kontrolcü bulunmakta bu kontrolcü ön paneldeki bir Switch'e bağlı. ARGB olmayan bu fanlarımı Switch profillerinden başka renklere çevirebilir miyim? Sonuçta Rainbow değil RGB. ARGB olması gerekli mi değiştirmek için bunu tam olarak anlayamadım cevaplarınızı bekliyorum, teşekkürler.

Dosya Ekleri

• 100M.png
    100M.png
    49,3 KB · Görüntüleme: 135
Son düzenleyen: Moderatör:
Anakartım asus prime b450m k, anakartımda yok diye hatırlıyorum ileride değiştirmeyi düşünüyorum. Anakarta bağlamadan değiştirebiliyor muyum yani o kısmı pek anlayamadım.

Anakartım asus prime b450m k, anakartımda yok diye hatırlıyorum ileride değiştirmeyi düşünüyorum. Anakarta bağlamadan değiştirebiliyor muyum yani o kısmı pek anlayamadım.
Evet, anakarta bağlamadan da renkler değişebilirsin. RGB kontrol düğmesi var. Kasanın arkasında da RGB kontrolcüsü var. O kontrolcüyü o düğmeye bağlarsan kasadan kontrol edebilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

100M ile 101M aynı. 101 de önde üç fan var sadece.

Anladım peki teşekkürler son olarak o düğmenin bana sağladığı belli profillerden başka renklere çevirebilir miyim ?
Evet, anakarta bağlamadan da renkler değişebilirsin. RGB kontrol düğmesi var. Kasanın arkasında da RGB kontrolcüsü var. O kontrolcüyü o düğmeye bağlarsan kasadan kontrol edebilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

100M ile 101M aynı. 101 de önde üç fan var sadece.

Yeni konular

Geri
Yukarı