RGB Kasa ve LED Fanlı Kasa Önerisi

Bütçe
400

Tolga Doğan

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba, iyi günler.

Ben yeni bir kasa almayı düşünüyorum boş bir kasa, fakat anakartım RGB desteklemediği için RGB kasa almak istemiyorum RGB kullanamayacağımdan dolayı, ben böyle biliyorum yani yanlışsam düzeltin lütfen. LED fanlı kasa düşünüyorum o yüzden. Şık kasa önerileriniz varsa alabilir miyim?

Ayriyetten, aşağıya birkaç tane kasa linki bıraktım ama RGB her halde bunlar da. Görsel de ki gibi kullanabilir miyim acaba kasayı yoksa RGB desteği şart mı anakartım da kesin? Bilgilerinizi mearkla bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kontrolcüye sahip olan RGB kasa alırsanız kullanırsınız.

DarkFlash Aquarius Mesh RGB USB 3.0 ATX Mid Tower Kasa Hepsi
mesh panel olduğu için hava sirkülasyonu üst seviyededir. (Kontrolcüleri bulunmakta)

Kontrolcüye sahip olan RGB kasa alırsanız kullanırsınız.

DarkFlash Aquarius Mesh RGB USB 3.0 ATX Mid Tower Kasa Hepsi
mesh panel olduğu için hava sirkülasyonu üst seviyededir. (Kontrolcüleri bulunmakta)

Dostum bıraktığım linklerde ki gibi bir kasa arıyorum ledlerini yönetebileceğim ya da anakart rgb desteğine gerek olmayan bir kasa. Aerocool çok sıkıcı geldi bana.

Sıkıcı derken? Bunlarda kontrolcü var, ister anakartınıza takıp kafanıza göre ayarlayın ister sadece güç verin kendisi RGB olsun.

Sıkıcı derken? Bunlarda kontrolcü var, ister anakartınıza takıp kafanıza göre ayarlayın ister sadece güç verin kendisi RGB olsun.

Sıkıcı derken benim sistemime uymuyor yani, çok kaba duruyor demek istedim teşekkürler yine de önerin için. Başka bildiğiniz var mı kontrolcüsü olan şık bir kasa?

Sisteminiz nedir? Tam olarak modelleri yazarsanız daha şık ve sizi sıkmayacağını düşündüğüm kasalar önerebilirim. Kasa önemli bir konu.
Sıkıcı derken benim sistemime uymuyor yani, çok kaba duruyor demek istedim teşekkürler yine de önerin için. Başka bildiğiniz var mı kontrolcüsü olan şık bir kasa?

bunu alabilirsin 3RGB li, bide bunu alrısın 2x RGB toplamda 5x RGB ile kasadaki Reset tuşu ile kontrol sağlaya bilirsin. Ben bu kasayı kullanıyorum çok memnunum tavsiyemdir. 2x rgb fanlar kasanın üst tarafına monte ediliyor. Yan tarafta full cam RGB ramler ile efsane duruyor. Bu arada kasa ve fanlar indirimdeydi şansına indirim bitmiş halleri bu sanırsam.
Bütçe 400 ₺ ama sizin önerdiğiniz fanlar zaten 300₺, geri kalan 100₺ ile teneke alır.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı