RGB muhabbeti sıkmadı mı?

oscorp

Hectopat
Benim de Spectrix D80 almışlığım var ama sıktı artık. Hangi sisteme baksam pavyon teması görüyorum. Bileşenlerde RGB yoksa bile kasaya LED çekerek açığı kapatıyorlar. Çocukluktan gelen ışıklı spor ayakkabı aşkı gibi. :D

Bir gün üst seviye bir sistem düzersem bütün bileşenler simsiyah ve RGB'siz olsun istiyorum. İlla bir tane koyacak olursam da CPU fan kenarını Batman gibi sarı yaparım.

x.JPG

Son düzenleme:
Benim de Spectrix D80 almışlığım var ama sıktı artık. Hangi sisteme baksam pavyon teması görüyorum. Bileşenlerde RGB yoksa bile kasaya LED çekerek açığı kapatıyorlar. Çocukluktan gelen ışıklı spor ayakkabı aşkı gibi. :D

Bir gün üst seviye bir sistem düzersem bütün bileşenler simsiyah ve RGB'siz olsun istiyorum. İlla bir tane koyacak olursam da CPU fan kenarını Batman gibi sarı yaparım.

Eki Görüntüle 610622

RGB demek pavyon demek değildir.

Her şey tadında dalında güzeldir fazla kaptırınca suyu çıkıyor benim de etrafımda var böyle manyaklardan yeni sistem topladığımda arkadaşımın ilk sorduğu şey "RGB var mı?" Bu ve arabaya jant takıp soğuk press ile kısaltınca Türkiye'de tek olduğunu düşünen kişilerin acilen imha edilmesi lazım.

Ne biliyim yani oyuna etkisi yok, oynanışa etkisi yok. Çok gereksiz bir detay olarak görüyorum RGByi. Zorunlu olarak bazı şeylerde RGB oluyor.

EDIT: Parası olan adam alır zaten.

Bunun bir üstü beyaz fantezisi ve en güzeli o.

Konu sahibine ufak bir kalp krizi geçirtelim. :D Gerçi 2. görselde anakartı mecbur kırmızı yaptım, beyaz yeşilimsi bir tona kayıyor. MSI'ı kınıyorum, doğru düzgün beyaz renk veren LED kullanması gerekirdi. :D
20200413_090344.jpg

WhatsApp Image 2020-06-04 at 19.45.01.jpeg

Geri
Yukarı