Richegame güvenilir mi?

Yalnız siparişin onaylanmamış.
Sipariş onaylandı bizzat G-pay ile görüştüm ücret zaten aktarıldı.. Ama tık yok ortada ne kod var ne de param. Ve buna rağmen hala onay bekliyor yazıyor zaten problemde burada, 100 lira girdi artık... ne diyelim haram zıkkım olsun. Başkalarına da ders olur hem.

Son düzenleme:
Destek mesajı atın hocam.

Sayısız yolladım hatta 5-6 kez mail attım, destek kısmında müşteri hizmetlerine yazdım sitede sağda çıkan yardım kutusuna mesaj bıraktım. Ama asla kimse dönmüyor, G-pay hesabımı kontrol ettim ödeme onaylanmış bizzat baktım oradaki arkadaşlara sordum evet onaylanmış dediler. Ama satın aldığım sitede dediğim gibi hiçbir değişiklik yok 100 lira ile bende zengin olmam onlarda olmaz ama, ki dolandırıldım büyük ihtimal haram zıkkım olsun ne diyeyim, çoluk çocuklarından çıkar. 2 saati geçti ve bu asla normal değil.

Sayısız yolladım hatta 5-6 kez mail attım, destek kısmında müşteri hizmetlerine yazdım sitede sağda çıkan yardım kutusuna mesaj bıraktım. Ama asla kimse dönmüyor, g-pay hesabımı kontrol ettim ödeme onaylanmış bizzat baktım oradaki arkadaşlara sordum evet onaylanmış dediler. Ama satın aldığım sitede dediğim gibi hiçbir değişiklik yok 100 lira ile bende zengin olmam onlarda olmaz ama, ki dolandırıldım büyük ihtimal haram zıkkım olsun ne diyeyim, çoluk çocuklarından çıkar. 2 saati geçti ve bu asla normal değil.

Hocam anlamadım ben benim arkadaşımda aldı ona da verildi bir tek sizemi verilmedi.

Hocam anlamadım ben benim arkadaşımda aldı ona da verildi bir tek sizemi verilmedi.

İnan bende anlamış değilim... 😒

Hatta şöyle bırakayım ödeme onayının gerçekleştiğini inanmayan arkadaşlar vs. çıkar :D Ama gerçekten ödeme alındı ve onaylandı sitede(richegame) inatla onay bekleniyor yazıyor. Hatta destek için G-pay desteğim bile gözükmekte...

11w.jpg

Hatta şöyle bırakayım ödeme onayının gerçekleştiğini inanmayan arkadaşlar vs. çıkar :D Ama gerçekten ödeme alındı ve onaylandı sitede(richegame) inatla onay bekleniyor yazıyor. Hatta destek için G-pay desteğim bile gözükmekte...

11w.jpg

+Kısacası VP, vs. Olur başka bir oyun için olur alım yapmayın bu siteden, tavsiyedir sonra benim gibi dolandırılma ihtimaliniz çok yüksek.
Edit: Siparişten 6.5 saat sonra kodu zorla aldım, mesai saati geçti diye belirli saatten sonra kod verilmiyormuş... Sipariş verdiğim saatte 19:00. Buna göre sipariş oluşturusunuz.

Son düzenleme:
Merhaba dostlar, richegame.com üzerinden Valorant point almayı düşünüyorum. Güvenilir midir?

Sakın alma! Ben de buradaki cevaplara aldandım, Allah'tan 400rp aldım, kod mod gelmedi, kaç saat oldu hâlâ onay bekliyor diyor. Hiçbir şekilde canlı destekten cevap vermiyorlar, ticket eklediğimde de dönüş yapmadınlar. Bir daha asla güvenilir olmayan yerlerden almam.

Kusura bakmayın ama bende mi fake oldum şimdi?

Ben şahsen sana güveniyorum ama benim aldığım VPN'in kodu dışında her şey geldi bana siparişiniz alındı vs. ama sadece gerçekten kod gelmedi.
Ek olarak: Rastlantı olarak bu siteye geldim ve üyelik oluşturmaya üşendim.

Hatta şöyle bırakayım ödeme onayının gerçekleştiğini inanmayan arkadaşlar vs. çıkar :D ama gerçekten ödeme alındı ve onaylandı sitede(richegame) inatla onay bekleniyor yazıyor. Hatta destek için g-pay desteğim bile gözükmekte...

Eki Görüntüle 1056075

+Kısacası VP, vs. olur başka bir oyun için olur alım yapmayın bu siteden, tavsiyedir sonra benim gibi dolandırılma ihtimaliniz çok yüksek.
Edit: Siparişten 6.5 saat sonra kodu zorla aldım, mesai saati geçti diye belirli saatten sonra kod verilmiyormuş... Sipariş verdiğim saatte 19:00. buna göre sipariş oluşturusunuz.

Ben hala alamadım kodumu inatla cevap vermıyorlar 28 saati geçti sipariş vereli. Tam olarak bahsettiğin belirli saat kaç acaba söyleyebilir misin?
Arkadaşlar ben bu siteden kod aldım almaz olaydım sakın almayın. Gidin daha güvenilir sitelere 2-3 TL daha fazla verin her türlü daha mantıklı.
Not: Aldığım kod 1 hafta sonra geldi ve 1 haftadır her gün sürekli iletişim kurmaya çalışsamda hiçbir cevap gelmedi.
Sakın!

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı