Rina RP güvenli mi?

Araseksi

Hectopat
Birkaç tane konu daha var ancak oralarda RP direkt EXE olarak paylaşılmış ancak şimdi RAR olarak iniyor ve yanında 3 tane uygulama daha indirmemi istiyor. İndirdim bir sorun yok. VirusTotal ile tarattığımda sadece VBA 32 adında bir uygulama mailbomb buldu. Başka bir şey yok ben de kurdum devam ettim sonra oynamaktan vazgeçtim hiç oyunu açmadım bile, sonrasında Defender ile tarattım trojan buldu herhalde ama Google Cache'te buldu, sildim ve ardından Hitman Pro, Rina RP'nin Audio DLL dosyasında sıkıntı olduğu gözüktü, sildim. Toplamda Kaspersky, Defender, Hitman. Pro, F-secure, ESET Online scanner ve Norton Power Eraser ile tarattım ve sonuçta artık hiçbir şey kalmadı. Yarın da Malwarebytes ile taratıcam. Sizce hâlâ sorun olur mu?

Herhangi bir sorun olması mümkün değil. Rina Roleplay'in şahsi olarak eski admin takımındayım ve Rina Roleplay'e girerken kullandığın Anti Cheat normal Anti Cheat'lere göre daha farklı çalışıyor ve izin verilmeyen dosyaların olup olmadığını tarıyor bu da Windows Defender ve ya diğer anti virüsleri etkileşime geçiriyor. Bundan kaynaklı olarak trojan olarak algılasa bile bahsi geçen sunucu vergisini veren kurumsal bir şirket ve herhangi bir bilgi çalımı mümkün değil. Gönül rahatlığıyla sunucuda oynayabilirsin, iyi roller dilerim.

Herhangi bir sorun olması mümkün değil. Rina Roleplay'in şahsi olarak eski admin takımındayım ve Rina Roleplay'e girerken kullandığın Anti Cheat normal Anti Cheat'lere göre daha farklı çalışıyor ve izin verilmeyen dosyaların olup olmadığını tarıyor bu da Windows Defender veya diğer anti virüsleri etkileşime geçiriyor. Bundan kaynaklı olarak trojan olarak algılasa bile bahsi geçen sunucu vergisini veren kurumsal bir şirket ve herhangi bir bilgi çalımı mümkün değil. Gönül rahatlığıyla sunucuda oynayabilirsin, iyi roller dilerim.

Zaten oynamaktan vazgeçtim hiç girmedim bile ama virüs olmaması içimi rahatlattı teşekkürler

@Dutchman sorun olur mu? Daha ne ile taratmam iyi olur.

Son düzenleme:
Zaten oynamaktan vazgeçtim hiç girmedim bile ama virüs olmaması içimi rahatlattı teşekkürler

@Dutchman sorun olur mu? Daha ne ile taratmam iyi olur.

Herhangi bir tarama yapmana gerek yok oynamayacaksan dosyayı silmen yeterli. Bu platform üzerine yapılan tüm anti hileler güvenlik programları tarafından virüs olarak algılanıyor. Tabii ki yakın zamanda çıkan Losland RP'ye ait SECAC hariç.

Herhangi bir tarama yapmana gerek yok oynamayacaksan dosyayı silmen yeterli. Bu platform üzerine yapılan tüm anti hileler güvenlik programları tarafından virüs olarak algılanıyor. Tabii ki yakın zamanda çıkan Losland RP'ye ait SECAC hariç.
Dosyaları tam olarak nasıl temizlerim.

Dosyaları tam olarak nasıl temizlerim.
Rina Roleplay istemcisini açtıysan Rina Roleplay oyunundaki bazı araçlara binalara modeller ve animasyonlar yüklemekte ve bu modelleri şahsen bende sevmiyorum. Bu modelleri silmek için forumumuzda konu mevcut maalesef buraya link atamıyorum. Eğer Rina Roleplay istemcisini hiç bir şekilde açmadıysan sadece yüklediğin .rar'ı silmen yeterlidir.

Rina Roleplay istemcisini açtıysan Rina Roleplay oyunundaki bazı araçlara binalara modeller ve animasyonlar yüklemekte ve bu modelleri şahsen bende sevmiyorum. Bu modelleri silmek için forumumuzda konu mevcut maalesef buraya link atamıyorum. Eğer Rina Roleplay istemcisini hiç bir şekilde açmadıysan sadece yüklediğin .rar'ı silmen yeterlidir.
Oyunu kurdum addon fln ama açmadım

Geri
Yukarı