Riot Games Canlı Destek Ekibi Var Mı?

Önceden lolskin uygulamasını kullandıysanız eğer dosya kalıntıları bir şekilde LoL klasöründe kalmış olabilir. Lolskin artık yasaklandığı için client algoritmasına kalıntılar takıldı galiba.

@217099 Hesabının bilgilerinin senden başkasında olmadığına emin misin? Reform kartı sohbet yüzünden ceza almadığında boş bırakılır. Örnek olarak oyun içinde insanları hareketlerinle rahatsız ettiğinde, oyunlarda AFK kaldığında, bu tarz sebeplerden ceza aldığında reform kartı boş bırakılır.

Ayrıca sana zaten neden ceza yediğini söylemişler.
İstemci içerisinde değişiklik yaparak (Kostüm/İçerik hileleri, Botlar, Modlar vb.) ve/veya sistemin açığından yararlanarak oyun içerisinde rakiplerine karşı haksız avantaj elde ettiğin sistemimiz tarafından tespit edilmiş.

Fakat dediğim gibi, reform kartı yok, üçüncü parti yazılım olduğu söyleniyor ama o da yazmıyor. Hesabıma girdiğimde Kalıcı Olarak Uzaklaştırıldı yazıyor istemci reform kartında. Ama herhangi bir chat geçmişi falan da yok. Bomboş. Üçüncü parti yazılım zaten hiç kullanmadım. Salak değilim, onca para yatırıp senelerimi verdiğim hesabımda script, LoLSkin falan asla kullanmam.

Normalde öyle, ama böyle durumlarda direkt kopyala- yapıştır mesajlar gönderiliyor.
Haksiz rekabetten dolayi diye zaten sana bir aciklama yapilmis illa hangi programi kullandigini sana belirtmek zorunda degiller illegal bisiler yapmis olmasan bu konuda ban yemenin bence imkani yok.

@217099 Hesabının bilgilerinin senden başkasında olmadığına emin misin? Reform kartı sohbet yüzünden ceza almadığında boş bırakılır. Örnek olarak oyun içinde insanları hareketlerinle rahatsız ettiğinde, oyunlarda AFK kaldığında, bu tarz sebeplerden ceza aldığında reform kartı boş bırakılır.

Ayrıca sana zaten neden ceza yediğini söylemişler.
Bu hileleri hiç kullanmadım. Sadece ve sadece siyah simge programı vardı. Onu zaten herkes kullanıyor. Hesabın şifresi de kimsede yok. Değiştirmiştim 1 ay önce şifremi.

Script kullansam, Gold 4 stuck olmazdım, lose streak'ten çıkamayan birisi de olmazdım.
@217099 Kullandığın program "Rift Explorer" ve 3. parti bir yazılım. İstemci üzerinde çeşitli değişiklikler yapıyor. Neden dolayı ceza aldığını öğrenmiş oldun, cezanın kaldırılacağını hiç sanmıyorum.
Evet, bunun ban sebebi olduğunu düşünmüyorum dostum.
''Oyna düğmesine bastığın andan oyunu kapatana dek, hiçbir üçüncü parti yazılım oyun-içi deneyimine müdahale etmemeli.''
Riot'un kendi açıklaması bu. Oyun içine etki eden bir şey değil bu. Zaten yüksek elo bir çok kişi bu programı kullanıyor. Onlar neden ban yemiyor? Bunun içinde yayıncılar da dahil.
1.PNG

Son oyunlarım bunlar. İyi KDA ile bitirdiğim tüm oyunların tekrarını atabilirim buraya. Hiç script kullandığımı destekleyen bir oyun yok, dodge'larım de çok normal zaten.
1.PNG

Son oyunlarım bunlar. İyi KDA ile bitirdiğim tüm oyunların tekrarını atabilirim buraya. Hiç script kullandığımı destekleyen bir oyun yok, dodge'larım de çok normal zaten.

Son düzenleme:
@217099 Siyah sihirdar ikonu'nu biliyorum. Sana hak vermiyor değilim. Mantıklı bir şekilde düşününce ne markette ne de başka bir yerde satılmayan bir ikonu kullanıyorsun. Bu haksız avantaj elde etmeye girmiyor. Markette satılıyor olsa belki satın almak yerine satın almadan kullanıyorsun diyebilirdik ancak öyle bir durum da söz konusu değil.

Ancak Rift Explorer, 3. parti bir yazılım. İstemci üzerinde çeşitli kod değişiklikleri yapıyor. Bunu Riot Destek ekibine nasıl açıklayabileceğini bilmiyorum. Haksız avantaj getirisi olmasa da sonuçta istemci üzerinde 3. parti yazılımla değişiklikler yapıldığı için her halükarda haklı konumdalar.

Burada kesin sonucu onların inisiyatifi belirler ancak daha önce süresiz uzaklaştırma verip de sonradan kaldırdıklarını görmedim.

Bir garip olay daha var; LolSkin, EUW sunucusunda ceza sebebi değil.

Fakat dediğim gibi, reform kartı yok...
Çünkü yazdığın bir şey yüzünden ceza almadın.
Eğer bilgisayarımda üçüncü parti yazılım tespit edilse o bilgisayarda girdiğim tüm hesaplarım ban yemez miydi zaten?
Zamanında kullandığın bir şey yüzünden olabilir. Program kullanıp kaldırdığını sanmana rağmen
Riot'un kendi açıklaması bu. Oyun içine etki eden bir şey değil bu. Zaten yüksek elo bir çok kişi bu programı kullanıyor. Onlar neden ban yemiyor? Bunun içinde yayıncılar da dahil.
Riot'ın Blitz kullananların şu an ban yememesi ileride yemeyecekleri anlamına gelmiyor gibi bir açıklaması var. Blitz değil ama başka program (Rift Explorer) kullandığını iddia etmişler. Direkt senin yazdığını göremedim. Ama aynı şekilde senin yalanladığını da görmedim.
Evet, bunun ban sebebi olduğunu düşünmüyorum dostum.
Maalesef senin düşüncenle olmuyor. Adamların oyunu ve kuralları onlar koyuyor. Kafalarına göre ekleyip çıkartıyorlar. Denildiği gibi LoLSkin EUW sunucusunda ban sebebi değilken TR'de öyle mesela. Bir şey deyince kayda değer bir cevap alamıyorsun. Geçiştirme türünde oluyor aldığın cevap.

Son düzenleme:
Kostüm programı kullandınız mı?
Kostüm programı ban sebebidir.
Riot'a ticket attığım için biliyorum. Bunlar bot değildir.
Yeni bir League of Legends hesabı açmanız lazım.
Bu sizin için biraz iyi oldu. Oyunun mekaniklerini daha iyi biliyorsunuz ve rank geçerken artık çok zorlanmayacaksınız.
Gold eloya kadar çıkabilirsiniz.

Konudan bağımsız söylüyorum bu oyunda haksız perma ban çok var. Bizzat yedim. Perma ban yeme sebebim flame yapan birine -senin gibi toxiclerin allah belasını versin- demem. Bu bandan 14 gün önce de benden adres isteyen birine paristeyim gel it yazmıştım. Ban sebebi olarak gösterilen reform kartını “kanıt” olarak ticket atıyorum. Ama robot cevap veriyor. Bakın böyle böyle reform kartı önünüzde inceleyin insiyatif kullanın diyorum ama nafile. Banları yapay zeka attığı için oyunda hiçbir şey yazmamak lazım.

Geri
Yukarı