Riot Games gerçekten ticketlara cevap veriyor mu?

SerhatSumak

Picopat
Daha fazla  
Merhaba ben Valorant'da bir sorun yaşadığım için ticket attım. Sizce gerçekten sorunun kaynağını bulup sorununuzu çözmeye yardım ediyorlar mı yoksa direkt bir metini kopyala yapıştır yapıp atıyorlar mı? (Sorunum şu Hile kullanmamama rağmen 14 gün uzaklaştırma aldım).

Son düzenleyen: Moderatör:
Daha önceden LoL oynarken elektrik kesintisinden dolayı oyundan düşmüştüm ve 20 dakika ban yemiştim. Ticket atıp durumu anlatınca gerçek bir insan benimle irtibata geçti ve cezayı kaldırdılar. Yaklaşık 2 veya 3 saat arası sürdü dönmeleri ve cezayı kaldırmaları.

Ben bir sorundan dolayı güncellemeden sonra oyuna 3 gün giremedim. Ticket ile sürekli iletişim halindeydik logları istediler. Çözüm önerileri sundular. Çözüm önerileri önceden sorun yaşayanların çözmeye yardımcı olunan önerilerdi. Ama ilgilendiler. Uzaklaştırma kararının kaldırılacağını düşünmüyorum.

Merhaba ben Valorant'ta bir sorun yaşadığım için ticket attım. Sizce gerçekten sorunun kaynağını bulup sorununuzu çözmeye yardım ediyorlar mı yoksa direkt bir metini kopyala yapıştır yapıp atıyorlar mı? (sorunum şu hile kullanmamama rağmen 14 gün uzaklaştırma aldım).

Valorant'ta hile perma ban diye biliyorum ayrıca küfür vs. kullamışsanızyemişsinizdir.

Daha önceden LoL oynarken elektrik kesintisinden dolayı oyundan düşmüştüm ve 20 dakika ban yemiştim. Ticket atıp durumu anlatınca gerçek bir insan benimle irtibata geçti ve cezayı kaldırdılar. Yaklaşık 2 veya 3 saat arası sürdü dönmeleri ve cezayı kaldırmaları.
20 dk beklesen daha iyi olmaz mıydı? 😂😂😂😂 Şaka bir yana hesabının sicili temiz oldu hiç değilse.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence bir şans oranı var bu konuda. Yanıt veren kişilerden bazıları cidden çok bilgili ve çok yardımcı oluyor. Ancak bazıları da çok saçmalıyor.

Merhaba ben Valorant'ta bir sorun yaşadığım için ticket attım. Sizce gerçekten sorunun kaynağını bulup sorununuzu çözmeye yardım ediyorlar mı yoksa direkt bir metini kopyala yapıştır yapıp atıyorlar mı? (sorunum şu hile kullanmamama rağmen 14 gün uzaklaştırma aldım).

Kopyala yapıştır yapmıyorlar anında geri dönüyorlar ve espirili insanlar eğleniyorsunuz yazarken.

Yeni konular

Geri
Yukarı