Riot Games hesabı çalındı

Daha fazla  
İyi günler, LoL oynuyordum hesabıma başka biri girdiğini söyleyen bir mesaj geldi ve beni oyundan attı. E-postamı kontrol edince hesabımın çalındığını fark ettim fakat olayın ilginç yanı e postama doğrulama kodu gelmiş. Ben bu doğrulama kodunu girmedim ve ardından Riot hesabımla bağlantılı olan e-postamın değiştirildiğini söyleyen bir e-posta daha gelmiş. Bu olaylardan haberdar değilim adam Riot admini ile falan konuşmuş hesabımdan ve şimdi Riot Games'e bilet göndermeye çalışıyorum olmuyor. Şifreyi değiştirmeyi deniyorum olmuyor. Bu konuda herhangi bir fikri olan var mı?

Dosya Ekleri

• resim_2023-12-23_233832536.png
    resim_2023-12-23_233832536.png
    132,7 KB · Görüntüleme: 75
Son düzenleyen: Moderatör:
aldıktan sonra şifreyi değiştirsem, e posta + iki aşamalı doğrulama eklesem? bu kadarınıda geçebiliyorsa gerçekten yuh ama artık madem bu kadar yetenekli neden benle uğraşıyor ki??
Hocam dediğim gibi bir çok hesap çaldırdım üstüne geri aldım sordukları sorular sadece hesabın ilk sahibinin bileceği sorular o yüzden bu sorulara doğru cevap verip çalması korkunç geldi bana pek normal bir durum değil yani hatırlıyorsan bilgilerini yaz riot'a ama hesabı kitleme ihtimalleri de var sonsuza dek

Hocam dediğim gibi birçok hesap çaldırdım üstüne geri aldım sordukları sorular sadece hesabın ilk sahibinin bileceği sorular o yüzden bu sorulara doğru cevap verip çalması korkunç geldi bana pek normal bir durum değil yani hatırlıyorsan bilgilerini yaz Riot'a ama hesabı kilitleme ihtimalleri de var sonsuza dek.
Gerçekten korkunç bir durum ama eninde sonunda alabileceğime inanıyorum.

Gerçekten korkunç bir durum ama eninde sonunda alabileceğime inanıyorum.

Senin mail hesabın çalınmış. İlk önce onu bir garantiye al.

-Adam girdi mailine çalınabilecek ne var kurcaladı, Riot hesabını buldu.
-Doğrudan mail değiştirse ilk biletle alacağını bildiğinden içeriden bazı özel bilgileri topladı.
-Riot ile iletişime geçip bu bilgileri de vererek hesabı garantili şekilde "kurtardı".

Hocam bu eleman sizin hesabı ne zaman açtığınızı, ilk aldığınız kostüm gibi spesifik soruları nereden biliyor ki adminler email değiştirmiş? Bu adam sizin yakın arkadaşınız falan olmasın :D

-Doğrudan mail değiştirse ilk biletle alacağını bildiğinden içeriden bazı özel bilgileri topladı.
-Riot ile iletişime geçip bu bilgileri de vererek hesabı garantili şekilde "kurtardı".

Mail çalıp seçe seçe Riot hesabı çalmayı mı seçmiş eleman :D Komedi gerçekten

hocam mail hesabımın çalındığı pek mantıklı gelmiyor çünkü mailimi genel olarak herhangi bir şekilde youtube harici kullanmıyorum, adam girdi neden riot hesabımı çaldı, her girişte mailime burdan sen mi girdin diye kod gelirdi yan mailime + iki aşamalı doğrulama aktif daha bunlara karşı gelebiliyorsa helal olsun

hocam mail hesabımın çalındığı pek mantıklı gelmiyor çünkü mailimi genel olarak herhangi bir şekilde youtube harici kullanmıyorum, adam girdi neden riot hesabımı çaldı, her girişte mailime burdan sen mi girdin diye kod gelirdi yan mailime + iki aşamalı doğrulama aktif daha bunlara karşı gelebiliyorsa helal olsun
yinede en kötü şifreyi değiştirdim bide destek mailimi

Hocam mail hesabımın çalındığı pek mantıklı gelmiyor çünkü mailimi genel olarak herhangi bir şekilde youtube harici kullanmıyorum, adam girdi neden riot hesabımı çaldı, her girişte mailime burdan sen mi girdin diye kod gelirdi yan mailime + iki aşamalı doğrulama aktif daha bunlara karşı gelebiliyorsa helal olsun.

Çalınmadan kastım erişim. İşte yalnızca Youtube için kullandığından çalacak bir şey bulamamış hesabı alıp gitmiş. Mail şifreni de olduğu gibi bırakmış.

Hocam içeriden nasıl bilgi toplayacak adamın mailinde ilk açtığı hero ilk açtığı kostüm yazmaz ki

İyi günler, LoL oynuyordum hesabıma başka biri girdiğini söyleyen bir mesaj geldi ve beni oyundan attı. E-postamı kontrol edince hesabımın çalındığını fark ettim fakat olayın ilginç yanı e postama doğrulama kodu gelmiş. Ben bu doğrulama kodunu girmedim ve ardından Riot hesabımla bağlantılı olan e-postamın değiştirildiğini söyleyen bir e-posta daha gelmiş. Bu olaylardan haberdar değilim adam Riot admini ile falan konuşmuş hesabımdan ve şimdi Riot Games'e bilet göndermeye çalışıyorum olmuyor. Şifreyi değiştirmeyi deniyorum olmuyor. Bu konuda herhangi bir fikri olan var mı?
Hesabınıza para yatırdınız mı? Eğer yatırdıysanız geri almanın bir yolu daha oluşuyor.

Hocam içeriden nasıl bilgi toplayacak adamın mailinde ilk açtığı hero ilk açtığı kostüm yazmaz ki
haklısın hocam oda var ayrıca

Hesabınıza para yatırdınız mı? Eğer yatırdıysanız geri almanın bir yolu daha oluşuyor.
evet zamanında valorant bıçağı almıştım

Çalınmadan kastım erişim. İşte yalnızca Youtube için kullandığından çalacak bir şey bulamamış hesabı alıp gitmiş. Mail şifreni de olduğu gibi bırakmış.
peki söyleyin o zaman hocam bana nasıl daha daha garantiye alırım şifremi değiştirme haricinde

Yeni konular

Geri
Yukarı