Riot hesabım çalındı

Endişelenmen gereken şey Riot hesabın mı bu süre zarfında bunu iyice bir düşün.
Aslında Riot hesabında hile falan da açarsa hesap da gidebilir. Kurtarmasının bir manası olmaz. Hile açıldığı zamanı çalındığı zamanda olduğunu kanıtlasa bile işi aylarca sürebilir.

Elbette bu bi' oyun hesabı, yani dediğiniz gibi hocam. Daha mühim şeyler de gitmiş olabilir ama adamın Riot hesabıyla uğraşıyorsa çok da endişelenmemek gerekiyor.

Aslında Riot hesabında hile falan da açarsa hesap da gidebilir. Kurtarmasının bir manası olmaz. Hile açıldığı zamanı çalındığı zamanda olduğunu kanıtlasa bile işi aylarca sürebilir.

Elbette bu bi' oyun hesabı, yani dediğiniz gibi hocam. Daha mühim şeyler de gitmiş olabilir ama adamın Riot hesabıyla uğraşıyorsa çok da endişelenmemek gerekiyor.

Yahu onu mu diyorum :D

Ödev klasörüdür, kayıtlı kart bilgileridir vs.

Bir büyük boy Burger King menü. xD.

Riot Türkiye de ofisi olan, şahsen çok beğenmediğim bir şirket. Lakin sorunlara çözüm bulma konusunda başarılılar. Riot'u bekleyin ve üstteki arkadaşlarımın dediği gibi her türlü lehinize olan kanıtı sunun. Siber suçlar bana biraz abartı gelmedi değil bu arada. XD.

Kanka babama soyleyince siber suclara basti direk ne yapayım .d

Yahu onu mu diyorum :D

Ödev klasörüdür, kayıtlı kart bilgileridir vs.
yok onlar sadece oyun icin kullaniyorum bilgisayari

Adamın fidye isteğini gönderdiği platformdan durumu izah ederek IP bilgisi iste.
Sonra Riot desteğe fidye mesajı ve IP bilgisini durumu anlatarak gönder. Onlardan son girişteki IP ile karşılaştırmalarını ve kendini kanıtlayabileceğini anlat. Tahminimce yardımcı olurlar.

Kardesim Discord maalesef bilgileri vermiyor

Son düzenleme:

Geri
Yukarı