Riot Games Vanguard tehlikeli mi?

• Konuyu başlatan Asral
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 13
  • Görüntüleme 382

Asral

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Sistem | Asus Prime B550M-K | Ryzen 5 5600 | MSI Ventus 3060 12GB OC | XPG Spectrix D41 3600Mhz 18CL | Cruial P3 1TB SSD | ZALMAN N5 MF(SE)

Ekipman | Lenovo G24-20 165HZ | Corsair HS80 | Darmoshark K8 | Logitech G Pro Wireless
Meslek
CNC OP
İnternetten bir süre araştırma yapıyorum arkadaşlar. Vanguard'ın verileri falan çalınırsa nasıl durumlar olabilir? Veya Kernel'de ring 0 da çalışması tehlikeli mi? Sonuçta Çinli bir firma artık.

Son düzenleyen: Moderatör:
İnternetten bir süre araştırma yapıyorum arkadaşlar. Vanguard'ın verileri falan çalınırsa nasıl durumlar olabilir? Veya Kernel'de ring 0 da çalışması tehlikeli mi? Sonuçta Çinli bir firma artık.
Verilerin çalınmasına gerek yok şimdiden tehlikeli bence. Malum Tencent...

Kernel seviyesinde çalıştığı için yaptığınız her şeyi görebilir. Ayrıca bilgisayarınızda çok büyük değişikliklerde yapabilir. Bence oyunu falan boşverin silin gitsin.

Silip format attım bilgisayara ama piyasada başka FPS oyunu yok sırf bu yuzden geri yükleyesim geliyor CS2 hiç iyi değil R6 oynadım bir sure fazla karmakarısık geldi ama bu guvenlik mevzularına fazla takılan bir insan olduğumdan sormak istedim.

Silip format attım bilgisayara ama piyasada başka FPS oyunu yok sırf bu yuzden geri yükleyesim geliyor CS2 hiç iyi değil R6 oynadım bir sure fazla karmakarısık geldi ama bu guvenlik mevzularına fazla takılan bir insan olduğumdan sormak istedim.
Battlebit oynayın hocam çok güzel oyun 😄

Vanguard'ın saldırıya uğraması durumunda her şey olabilir. Kernel düzeyinde yetkiden bahsediyoruz. Yani bu durumu geçseniz bile Çin temelli firmalar, her türlü veriyi depoluyorlar. Don renginizden bile emin oldukları kesin :D

Yerinizde olsam Riot'a ait oyunları oynamam. Ha diğer Anti-hile sistemleri de aynı yetkilere sahip ancak 7/24 çalışmıyorlar, sadece oyuna girdiğinizde aktif oluyorlar.

Geri
Yukarı