Riot Games'in sebepsiz yere Valorant erişimimi kaldırması

tprotechtrtr

Centipat
Riot Games'in yeni oyunu Valorant'ı herkes biliyordur anlatmaya gerek yok. Ben o oyunu 12 gün boyunca çoğunlukla her gün aralıksız Twitch yayını izleyerek oyunun erişimine hak kazanmıştım ve oyunu haftalarca sıkıntısız oynamıştım. Ama bügün gel görki oyuna girmeye çalıştığımda bu oyuna erişimiz yok diyor. Erişimimi neden kaldırdıkları hakkında hiçbir fikrim yok. Hiçbir şey söylemeden tarafıma erişim hakkımı aldılar elimden. Ama oyuna girmeye çalışıtığımda ekranda oyuna erişiminiz yok eğer bunun bir hata olduğunu düşünüyorsanız desteğe yazın diyordu. Bende yazdım ve 6 saat oldu hala bir geri dönüş sağlanmadı. Riot Games erişimi hata olduğunu anlıyacak ve oyunu bana geri verecektir diye düşünüyorum. Sizce de verirler mi? Çünkü o dropu düşürmek için 12 gün uğraştım geri verirler herhalde.
İkinci sıkıntıysa şu eğer verirlerse rankım ve silah skini almak için kastığım o kontratı en başamı çekerler yani sıfır sanki bugün düşmüş gibi mi verirler yoksa hesabım eskisi gibi mi olur çünkü erişimim alındı rankım vs. hesabımda kayıtlı mıdır bir şeyler sıfırlanır mı?

Raporlandiginiz icin kaldirildiniz buyuk ihtimal. Bu konulari gormekten daraliyorum cidden. Riot games turkiye sunuculari resmen copluk, kufur etmeden durmayan mi dersin, agir toxic mi dersin. Bir dahaki sefere temiz oyun oynamayi dene.

RIOT Games destek ekibinden bir çözüm beklemeyin. Daha yakın zamanda yaşadığım şu sorunları bile çözemeyecek kadar beceriksiz ve insanın sinir yapısını oynatacak kadar saygısızlar.

Hayır bir şey sıfırlanmaz, tekrar aynı hesabı geri alırsınız sorununuzu çözerlerse eğer.
inşallah ben ripin twitch yayının üzerinden bile vardı diye chate mesaj yazdım yazdıktan sonra 13 kişi bana onlara aynısı olduğunu ve çoğuna bügün veya dün olduğu söylediler galiba genel bi sorun olmuş
Durduk yere alındığını düşünmüyorum. Oyun içerisinde küfür gibi argo kelimeler kullanmış olabilir misiniz?
hayır dostum ben oyn içinde küfür etmem oyunumu oynar eğlenir çıkarım hiç küfür olayına girmem niye eğlenmek varken küfürleşip zevkimi boziyimki
Raporlandiginiz icin kaldirildiniz buyuk ihtimal. Bu konulari gormekten daraliyorum cidden. Riot games turkiye sunuculari resmen copluk, kufur etmeden durmayan mi dersin, agir toxic mi dersin. Bir dahaki sefere temiz oyun oynamayi dene.
arkadaşada yazdığım gibi asla küfür etmem ben oyun oynarken oynar çıkarım hem küfür yüzünden banlıcaklarsa nerdeyse bütün oyuncuları banlamaları lazım değilmi yapma hangi oyunda küfür etti diye birini banlarlar ayrıca türkiye sunucularında hep küfür şöyle böyle leş demişsinde yabancılarda bizler kadar varlar oyunu yaklaşık 3 hafta oynadım ve bu süreçte çoğunlukla türklerle oynamak denk geldi şansıma va biz kendi aramızda işte o nası kill helal fln diye yazışırken araya bi yabancı girip anamıza küfürler ediyodu demediğini bırakmıyodu ve üstünede karşı takımdaki yabancılara işte çok şansızım 3 tane aptal türk geldi aptalların takımına düştüm falan yazıyodu bence küfürden değilde ırkçılıktan asıl banlamaları gerkiyor adam şahsa değil ülkeye ırkımıza küfürler yağdırıyor ama oyunda tek bir küfür dahi etmediğim halde erişimim gidiyor yapma allah aşkına birazda yabancılara söylenin
RIOT Games destek ekibinden bir çözüm beklemeyin. Daha yakın zamanda yaşadığım şu sorunları bile çözemeyecek kadar beceriksiz ve insanın sinir yapısını oynatacak kadar saygısızlar.
bilmiyorum valla ya ben şu ana kadar birsürü talep gönderdim hepsine güzel cevaplar verdiler yardımcı oldularda bende biraz metin gibi kopyala yapıştır yapmışlar gibi hissttim cevapları bide çok uzun sürüyo cevap vermeleri o biraz sıkıntı ama bekleyip görücez twichten düşürdüğüme dair ss ler attım inşallah verirler oyunu geri yoksa birdaha riot gamesin oyunlarının yüzüne bakcağımı sanmıyorum çünkü hiçbirşey söylemeden erişimimi alırsa bu çok saçma olur en azından bişeyler yapmalılar öyle kestirip atamazlar 12 gün beklemişim ben

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı