Riot hesabım çalındı

Egqe

Hectopat
Daha fazla  
Bugün saat 12:00 gibi Valorant hesabım çalındı. Daha doğrusu Riot hesabım çalındı, Valorant ile LoL hesabım aynı maile bağlıydı. Çalan kişi de maili ve şifreyi değiştirmiş. Ben de direkt ticket açtım, soruların çoğunu biliyorum. Peki Valorant hesabımı alırsam LoL hesabımı da almama gerek kalır mı ve hesabı çalan kişi hesabı satmaya çalışırsa sorun olur mu? Ve de o kişi hesabımda bir ceza alırsa o ceza silinir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeşim buradakiler biraz cahilce konuşmuş sen beni dinle hepsi başıma geldi bilete 3 4 gün içerisinde en geç dönerler adam ceza yedirdiyse Riot'a bunu söyle zaten banı yediren IP makine her şeyi görüyor onlar ben bir kere kalıcı uzaklaştırmamı böyle kaldırdım maili her şeyi çalmış olsun isterse adam ilk bilgileri yani desteğin sordugu soruları biliyorsan rahatlıkla geri alırsın satsada satmasada geri alırsın her türlü rahatr ol.

Bayağı korkuyorum ya hesabı kurduğum mail bende.

Kardeşim lütfen bir şey bilmeden tekdüze konuşmayın hesabım çalınmıştı çalan kişi sınırsız ban yedirmişti açtırmıştım hattao biletin SS'ini bile atabilirim.
Yaptığını yapıp sallamak bedava dostum. Ben de dünyayı fethetmiştim de elim kaydı hepsi gitti. Al sana link. Gidip okuyabilirsin.

Bugün saat 12:00 gibi Valorant hesabım çalındı. Daha doğrusu Riot hesabım çalındı, Valorant ile LoL hesabım aynı maile bağlıydı. Çalan kişi de maili ve şifreyi değiştirmiş. Ben de direkt ticket açtım, soruların çoğunu biliyorum. Peki Valorant hesabımı alırsam LoL hesabımı da almama gerek kalır mı ve hesabı çalan kişi hesabı satmaya çalışırsa sorun olur mu? Ve de o kişi hesabımda bir ceza alırsa o ceza silinir mi?
Valorant hesap kurtarma rehberime göz atın isterseniz.

Hesabın güvenliğinden siz sorumlusunuz o yüzden cezalara bir şey yapamazlar sen boş ban yemişsindir kaldırmışlardır süresiz ban hileden oluyor onu da kaldırmıyorlar asıl sen araştır biraz.

Kardeşim buradakiler biraz cahilce konuşmuş sen beni dinle hepsi başıma geldi bilete 3 4 gün içerisinde en geç dönerler adam ceza yedirdiyse Riot'a bunu söyle zaten banı yediren IP makine her şeyi görüyor onlar ben bir kere kalıcı uzaklaştırmamı böyle kaldırdım maili her şeyi çalmış olsun isterse adam ilk bilgileri yani desteğin sordugu soruları biliyorsan rahatlıkla geri alırsın satsada satmasada geri alırsın her türlü rahatr ol

Reis bir şey bilip bilmeden konusma benim süresiz banımı kaldırmışlardı biraz araştırarak konuşursak sevinirim

Evet zaten LoL ile Valorant hesabım aynı maile bağlı sanırırsam açtığım ilk 2 karakteri soruyor ben sadace ilk açtığım karakteri hatırlıyorum bir de hesabın kurulduğu tarih ve doğum tarihini hatırlamıyorum.
O hesabı almanız pek mümkün olmayabilir ancak hesap isminizi verirseniz internetten gerekli bi kaç bilgiyi bulabilirim.

O hesabı almanız pek mümkün olmayabilir ancak hesap isminizi verirseniz internetten gerekli birkaç bilgiyi bulabilirim.

Bilet açtım 17 soru sordular 2'sinden emin değilim ek bilgi olarak 20'den fazla şey eklemişimdir ilk kostümün alım tarihine kadar.

İlk aldığım RP kodunun da SS ini attım inşallah verirler.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı