Riot hesabım çalındı

Egqe

Hectopat
Daha fazla  
Bugün saat 12:00 gibi Valorant hesabım çalındı. Daha doğrusu Riot hesabım çalındı, Valorant ile LoL hesabım aynı maile bağlıydı. Çalan kişi de maili ve şifreyi değiştirmiş. Ben de direkt ticket açtım, soruların çoğunu biliyorum. Peki Valorant hesabımı alırsam LoL hesabımı da almama gerek kalır mı ve hesabı çalan kişi hesabı satmaya çalışırsa sorun olur mu? Ve de o kişi hesabımda bir ceza alırsa o ceza silinir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bugün saat 12:00 gibi Valorant hesabım çalındı. Daha doğrusu Riot hesabım çalındı, Valorant ile LoL hesabım aynı maile bağlıydı. Çalan kişi de maili ve şifreyi değiştirmiş. Ben de direkt ticket açtım, soruların çoğunu biliyorum. Peki Valorant hesabımı alırsam LoL hesabımı da almama gerek kalır mı ve hesabı çalan kişi hesabı satmaya çalışırsa sorun olur mu? Ve de o kişi hesabımda bir ceza alırsa o ceza silinir mi?

Geçmiş olsun, soğuk su içmekten başka çaren yok gibi.

Hayır, silinmez. Herkes hesabının güvenliğinden sorumludur ve hesapta başkasının aldığı yasaklar kaldırılamaz. Hesabını çaldırmaması, ya da en azından mail adresi eklemesi gerekirdi.

Kardeşim lütfen bir şey bilmeden tekdüze konuşmayın hesabım çalınmıştı çalan kişi sınırsız ban yedirmişti açtırmıştım hattao biletin SS ini bile atabilirim

Kardeşim buradakiler biraz cahilce konuşmuş sen beni dinle hepsi başıma geldi bilete 3 4 gün içerisinde en geç dönerler adam ceza yedirdiyse Riot'a bunu söyle zaten banı yediren IP makine her şeyi görüyor onlar ben bir kere kalıcı uzaklaştırmamı böyle kaldırdım maili her şeyi çalmış olsun isterse adam ilk bilgileri yani desteğin sordugu soruları biliyorsan rahatlıkla geri alırsın satsada satmasada geri alırsın her türlü rahatr ol

Ticketlara bayram yoğunluğundan gecikebilir. En fazla 1 hafta sürer.

Reis bir şey bilip bilmeden konusma benim süresiz banımı kaldırmışlardı biraz araştırarak konuşursak sevinirim

Yeni konular

Geri
Yukarı